Automaty, ruletka, poker. Która z gier jest najbardziej opłacalna?

Gry na pieniądze, które są dostępne w kasynach online, mogą zapewnić graczom rozrywkę na długie godziny. W parze z doskonałą zabawą idą również atrakcyjne wypłaty, które w jednej chwili mogą zmienić niczego niespodziewającego się gracza w multimilionera. Aby sen się ziścił należy jednak pamiętać o tym, że niezwykle ważny jest wybór odpowiedniej gry.

Czym jest odpowiednia gra? Przede wszystkim minimalizuje ona przewagę kasyna i posiada stosunkowo wysoki wskaźnik zwrotu dla gracza (RTP). Gracze, którzy chcą maksymalnie zwiększyć stosunek wydanych pieniędzy do wysokości wygranych, powinni wybierać gry, ze wskaźnikiem RTP jak najbliższym 100%. Jakie gry dostępne w kasyno online w Polsce spełniają ten warunek?

Poker

Poker to gra, w której można zarobić naprawdę duże pieniądze. Wszystko dzięki temu, że w grze liczy się nie tylko szczęście, ale umiejętności i doświadczenie graczy (w tym stawianie odpowiednich zakładów czy blefowanie). To właśnie czas, jaki jest potrzebny na to, aby nauczyć się dobrze grać w pokera i dobrać odpowiedni rodzaj gry dla siebie, jest tym, co odstrasza wielu graczy.

Ruletka

Gra w ruletkę jest bardzo łatwa, a wszystko toczy się wokół jej koła. Wystarczy wybrać miejsce na stole, w którym chce się postawić zakład i poczekać, aż piłeczka rzucona przez krupiera wyląduje na jednym z pól ruletki. Ruletka jest uważana za grę losową, ponieważ gracze nie mogą wpływać na jej wynik. Jednak możliwe jest wpłynięcie na wysokość strat dzięki zastosowaniu specjalnych systemów obstawiania, które pomagają podejmować decyzje dotyczące wysokości stawek. W ruletce można jednak wygrywać nawet bez stosowania strategii – wystarczy obstawiać zakłady zewnętrzne.

Przewaga kasyna w ruletce zależy od jej rodzaju – amerykańska ruletka, która ma dodatkowe pole z podwójnym zerem, ma przewagę kasyna na poziomie 5,26%. Z drugiej strony, europejska i francuska ruletka mają przewagę kasyna na poziomie zaledwie 2,70% i to je warto wybierać, jeżeli liczysz na wysoką wygraną.

Automaty do gier

W automatach do gier średni wskaźnik RTP jest ustalony na 95-97%, jednak zdarza się, że spada poniżej 90% lub wzrasta do prawie 99%. Automaty do gier charakteryzują się świetną grywalnością, ogromną liczbą funkcji bonusowych i fascynującymi motywami przewodnimi. Zasady gry są również bardzo proste, dzięki czemu nie wymagają od gracza tracenia czasu na zapoznawanie się z regułami gry. Wiele informacji, na temat wysokości wygranych oraz RTP możesz znaleźć między innymi w tabeli wypłat, dostępnej w każdej z tych gier.

Podsumowanie

Powszechnie uważa się, że gry wymagające udowodnienia swoich umiejętności oferują największe szanse na wygraną. Są to jedyne gry, w których użytkownicy mogą realnie wpłynąć na wynik. Jeżeli szukasz tytułów, które są proste i posiadają niski próg wejścia, wybierz automaty do gier, szczególnie te progresywne, w których można wygrać naprawdę ogromne nagrody, lub ruletkę. Jeśli chcesz wykazać się swoim doświadczeniem i nie lubisz, gdy o Twojej wygranej decyduje ślepy los, wybierz pokera.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.