Aż 150 tys. zł trafi do właściciela kuponu Mini Lotto

Kolejna bardzo wysoka wygrana w Mini Lotto w naszym mieście. Tym razem w kolekturze przy ul. Świetlicowej na Łęgnowie padła wygrana w wysokości ponad 150 tys. zł.

Mini Lotto, do 8 października 2009 nazywane „Express Lotek”, to jedna z gier losowych prowadzonych przez Totalizator Sportowy.

Jak grać w Mini Lotto?

Wybierz 5 z 42 liczb

Gra Mini Lotto polega na wybraniu pięciu z czterdziestu dwóch liczb. Wybrane liczby skreślasz samodzielnie, albo zdajesz się na losowanie w automacie. (chybił trafił). Kupon z raz zakreślonymi liczbami możesz wykorzystywać w kolekturze wielokrotnie.

Ile można wygrać w Mini Lotto?

Wygrać można nawet 300 tys. złotych Wysokość wygranej zależy od liczby trafień. Gdy sprawdzisz wyniki losowania Mini Lotto i okaże się, że trafiłeś piątkę, możesz wygrać nawet kilkaset tysięcy złotych. Nagrodę otrzymać można także za trafioną czwórkę lub trójkę.

Kiedy można sprawdzić wyniki losowania Mini Lotto?

Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godzinie 21:40. Transmitowane są w TVP Info oraz na stronach Lotto.

Najwyższe wygrane Mini Lotto

Najwyższa wygrana Mini Lotto w naszym regionie padła 31 grudnia 2015 roku w Nakle nad Notecią. Prawidłowo wytypowanych pięć liczb padło w wynikach losowania Mini Lotto, przynosząc zwycięzcy ponad trzysta sześćdziesiąt sześć tysięcy złotych. Wyniki losowania Mini Lotto były także bardzo szczęśliwe dla pewnych osób z Katowic i Łazów. Gdy sprawdzili, jakie liczby padły, okazało się, że wzbogacili się o ponad trzysta czterdzieści tysięcy złotych. Warto też pamiętać, że wygrane, na przykład te w Bydgoszczy, nie oznaczają, iż gracz lub gracze z niej pochodzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.