Betano na dłużej na koszulkach Benfica Lizbona

Branżowy marketing
Adam Brzozowski 17/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2024

Klub piłkarski Benfica Lizbona i Betano, sponsor klubu od sezonu 2021/22, odnowiły współpracę na kolejne trzy lata.

Marka Betano należąca do Kaizen Gaming, oferująca zakłady sportowe i kasyno online, która jako pierwsza kiedykolwiek pojawiła się na rękawku klubu z Lizbony, pozostanie tam jako oficjalny partner zakładów do sezonu 2026/27.

Umowa obejmuje ekspozycję marki Betano na rękawku oficjalnej koszulki pierwszego zespołu, lecz także drużyny B oraz drużyny do lat 23, która gra w lidze Revelação. Umowa obejmuje także różne wspólne elementy i aktywacje.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani odnowieniem naszej współpracy z Betano, wiodącą marką zakładów sportowych, która w dalszym ciągu wykazuje silne zaangażowanie w piłkę nożną na całym świecie. Ta umowa nie tylko wzmacnia naszą udaną współpracę, ale także pozwala nam oferować naszym fanom innowacyjne doświadczenia. obecność na rękawie naszej koszulki symbolizuje znaczenie tego partnerstwa i jest niezbędna dla naszego międzynarodowego rozwoju oraz konsolidacji naszej globalnej obecności” – twierdzi Bernardo Faria de Carvalho, dyrektor ds. ekspansji międzynarodowej SL Benfica.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością przedłużenia naszej współpracy z Benfiką, gdy wspólnie rozpoczynamy ten ekscytujący nowy rozdział. Współpracując blisko z Eagles przez ostatnie kilka lat, byliśmy na własne oczy świadkami niezachwianego zaangażowania klubu w dążenie do doskonałości na boisku i poza nim, co dorównuje jedynie wsparciu i entuzjazmowi fanów. Odnawiając nasze wsparcie dla Benfiki, potwierdzamy nasze ciągłe zaangażowanie na rzecz Portugalii, jej fanów piłki nożnej i prestiżowych instytucji sportowych, a także oferowania najwyższej jakości, zabawnych i bezpiecznych zakładów.”-  mówi Julio Iglesias, dyrektor handlowy Kaizen Gaming.

Benfica Lizbona to 38-krotny mistrz Portugalii i 2-krotny mistrz Europy.

źródło/zdjęcia: slbenfica.pt

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL