Betano zostaje oficjalnym partnerem FC Lokomotiv Sofia

Betano podpisało umowę z bułgarskim klubem FC Lokomotiv Sofia, aby zostać jego oficjalnym partnerem na kolejne trzy lata.

Operator gier hazardowych online, spółka zależna Kaizen Gaming, zobaczy swoje logo nadrukowane na koszulce klubu piłkarskiego, a także na innych aktywach należących do klubu znanego jako „Kolejarze”.

Po raz pierwszy branding był widoczny w niedzielę 13 lutego, kiedy Lokomotiv Sofia, obecnie 11. w bułgarskiej 1. lidze, zremisował 1:1 z CSKA Sofia, zajmującą obecnie drugą pozycję.

Tsvetin Yordanov, Country Manager na Bułgarię, Kaizen Gaming, skomentował:

„Z przyjemnością ogłaszam naszą współpracę z Lokomotiv Sofia, historycznym klubem piłkarskim i niesamowitym zespołem. Cieszymy się, że od teraz logo Betano pojawi się na koszulkach kolejarzy i nie możemy się doczekać wspólnego świętowania wygranych oraz podejmowania wspólnych inicjatyw społecznych. Ten sponsoring wyraźnie podkreśla nasze silne zaangażowanie w bułgarski rynek i nasze wsparcie dla bułgarskiego sportu i społeczeństwa”.

Umowa zbiega się z oficjalną premierą Kaizen Gaming w Bułgarii, ósmym kraju, w którym prowadzi działalność. Firma działa w siedmiu dodatkowych krajach w Europie i Ameryce Południowej za pośrednictwem swoich marek Betano i Stoiximan.

Ivan Vassilev, właściciel Lokomotiv Sofia, powiedział:

„Jestem dumny, że Lokomotiv Sofia jest pierwszym bułgarskim klubem sponsorowanym przez międzynarodową firmę. Dla mnie Lokomotiv Sofia to nie tylko klub, ale misja. Dlatego Betano jest czymś więcej niż sponsorem generalnym – stabilnym partnerem, z którym będziemy rozwijać misję „Lokomotiw Sofia”. Jestem przekonany, że wspólnie osiągniemy nasze cele, a to dopiero początek trwałego i udanego partnerstwa.”

Oprócz Lokomotiv Sofia, Kaizen Gaming i jego spółki zależne są również partnerami portugalskiego trio Benfica, Porto i Sporting Lizbona, Atletico Mineiro w Brazylii, Olympiacos w Grecji, FCSB w Rumunii i Club Universidad de Chile w Chile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.