Betcris wkracza na polski rynek

Betcris, firma uznawana na świecie za jednego z pionierów w branży zakładów online, od teraz dostępna jest również w Polsce. Bukmacher od lat działający z powodzeniem na rynkach w Ameryce Południowej i Północnej, w którego portfolio są m.in. współprace sponsoringowe z NFL, Super Bowl, czy Copa America, otwiera swoje usługi dla klientów nad Wisłą.

Brand współpracujący z Ronaldinho na polskich salonach

Betcris, nowy legalny operator zakładów wzajemnych online w Polsce ma zamiar korzystać ze swojego bogatego doświadczenia zdobywanego w Ameryce Łacińskiej i na dobre zadomowić się w świadomości polskiego gracza.

Firma jest pionierem w branży zakładów online – stały rozwój rozpoczęła w 2006 roku, chociaż swój pierwszy punkt stacjonarny uruchomiła na Dominikanie już w 1985 roku. Obecnie Betcris oferuje swoje usługi w wielu krajach. Swoją pozycję oraz zaufanie graczy i kibiców na całym świecie zdobył m.in. dzięki dużym współpracom sponsoringowym. W swoim portfolio marka pochwalić się może partnerstwem z narodowymi reprezentacjami piłkarskimi Meksyku i Ekwadoru, czy rozgrywkami NFL, MLB, SuperBowl i Copa America, a jej globalnym ambasadorem jest Ronaldinho!

Betcris w Polsce, czyli amerykański rozmach i polski profesjonalizm

Do polskiego zespołu zebrano międzynarodowych i doświadczonych ekspertów z branży zakładów bukmacherskich, tworzonego przede wszystkim przez ludzi z pasją do sportu. Wykorzystujemy najlepsze praktyki nabyte na przestrzeni lat. Dążymy do tego by Betcris, zgodnie z naszym hasłem, był Twoim miejscem do gry. Znamy potrzeby klienta: stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroką ofertę. Chcemy oczywiście nawiązywać do naszego amerykańskiego rodowodu, co będzie miało odzwierciedlenie w palecie oferowanych rozgrywek.

W Betcris gracze znajdą wszystko, co jest potrzebne do obstawiania wydarzeń z całego świata. Od rozbudowanej oferty na najpopularniejsze rozgrywki sportowe w Polsce (czyli m.in. Ekstraklasę, Premier League, Ligę Mistrzów) poprzez pełne portfolio sportów amerykańskich od lat będących nieodłącznym elementem nadającym rozpoznawalność marce po specjalną zakładkę esportową dla wszystkich fanów gier elektronicznych.

Betcris jest legalnym operatorem, działającym w Polsce na podstawie odpowiedniego zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.