BetFan Pudzianowskiego wystartował w Wielkiej Warszawskiej

Mariusz Pudzianowski (42 I.) w swoim życiu zajmował się już chyba wszystkim. Oprócz tego, że prowadzi firmę transportową, do której należy całkiem pokaźna liczba ciężarówek, i chętnie podejmuje się pracy rolniczej, znany jest również ze swych wokalnych i tanecznych występów.

Pudzian wciąż poszukuje nowych pasji i ku uciesze fanów chwali się tym na Instagramie. Właśnie opublikował zdjęcie, na którym widzimy go podczas uprawiania kolejnego hobby. Tym razem wojownik MMA postawił na jazdę konną. Sportowiec podczas zamykającej sezon Wielkiej Warszawskiej na Torze Służewiec wystawił też swojego konia.

Swoje Betfan zrobił! Jak na dwulatka spisał się dobrze. Popracujemy z nim troszkę więcej i będzie pocisk
– napisał w sieci Pudzian, wyjaśniając jednocześnie, że jego nowe hobby wiąże się z lukratywną współpracą z firmą bukmacherską.

Dołączyłem do teamu BETFAN! I żebyście nie myśleli, że jestem jakimś tam ambasadorem czy gadającą głową. Będę częścią bardzo fajnego projektu. Dla mnie to jest czarny koń na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich! Taki sam, w którego zainwestowałem. Będzie on startować na torze konnym w Polsce, a być może i za granicą. – wyjaśnia Pudzianowski

Nie ukrywam, że mam w związku z tym – jak to mówi młodzież – zajawkę. Cieszę się na kolejny występ mojego podopiecznego, którego nie mogłem nazwać inaczej jak Betfan – czytamy, a słowa te przytacza Pudelek.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *