BETFAN rozpoczął współpracę z Polską Ligą Żeglarską

Bukmacherzy Polecane
Adam Brzozowski 12/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 13 maja 2024

Bukmacher BETFAN jako pierwszy w Polsce wprowadził do swojej oferty zakłady na regaty żeglarskie. Gracze BETFAN mogą już obstawiać wyniki Polskiej Ligi Żeglarskiej!

Informację o podjęciu współpracy z bukmacherem BETFAN przekazał w mediach społecznościowych Maciej Cylupa, CEO Polskiej Ligi Żeglarskiej.

Specjalna oferta dla graczy

Z okazji tego wydarzenia gracze mogą skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej! 200% bonusu do 300 zł przy pierwszej wpłacie. Wpłacając 50 zł otrzymuje się bonus 100 zł, co daje 150 zł na start! Wpłacając 150 zł lub więcej otrzymuje się bonus 300 zł i zacznyna grę z 450 zł!
Aby skorzystać z tej oferty należy przy rejestracji użyć kodu REGATY.

Więcej o Polskiej Lidze Żeglarskiej

Polska Liga Żeglarska to pierwsze w cykliczne rozgrywki ligowe organizowane w Polsce od 2015 roku, inspirujące się modelami znanych dyscyplin sportowych. Liga składa się z poziomów – Ligi Regionalnej, 1 Ligi i Ekstraklasy, a jej zwieńczeniem jest tytuł Klubowego Mistrza Polski przyznawany przez Polski Związek Żeglarski.

W regatach udział biorą najlepsi polscy żeglarze, przedstawiciele wielu pokoleń Mistrzów Polski, Europy i Świata, medalistów Olimpijskich, ale też aktualni zawodnicy Kadry Narodowej, Kadry Juniorskiej oraz żeglarze amatorzy.

Rozgrywki odbywają się na jednolitych jachtach klasy RS21, które zapewnia organizator, i są wzbogacone o rozbudowaną oprawę medialną. Lokalizacje regat zostały starannie wybrane, aby zachwycać urokiem i dostępnością na terenie całego kraju.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL