BetMGM oficjalnym dostawcą kursów dla The Associated Press!

Inwestycje i umowy
Adam Brzozowski 23/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 24 maja 2024

BetMGM, operator zakładów sportowych i iGaming, oraz The Associated Press ogłosiły dzisiaj zawarcie porozumienia, dzięki któremu BetMGM został oficjalnym dostawcą zakładów sportowych w globalnym raporcie sportowym AP.

Dzięki umowie kursy BetMGM będą pojawiać się w codziennych zestawieniach kursów sportowych AP, zapowiedziach meczów i innych artykułach sportowych, w których wspomniano o kursach. AP zachowa kontrolę redakcyjną nad całą treścią.

Matt Prevost – Chief Revenue Office w BetMGM powiedział:

„To szczególna okazja dla BetMGM, aby nawiązać współpracę z Associated Press, wiodącym światowym źródłem wiadomości, z którego miliardy na całym świecie korzystają w celu uzyskania najbardziej aktualnych relacji. Bycie zaufanym zasobem na tym forum to ważne połączenie, które pozwala poszerzyć nasz zasięg, dlatego nie możemy się doczekać dostarczania treści, które zwiększą zasięg organizacji”.

Berry Bedlan, Director of Global Text and Commercial Products, dodał: 

„Ludzie chcą wiarygodnych informacji o zakładach sportowych i cieszymy się, że możemy współpracować z BetMGM, aby zapewnić niezawodny i wiarygodny punkt odniesienia dla naszych klientów i odbiorców”.

Associated Press to niezależna, globalna organizacja informacyjna zajmująca się raportowaniem wiadomości. Założona w 1846 roku firma AP pozostaje dziś najbardziej zaufanym źródłem szybkich, dokładnych i bezstronnych wiadomości we wszystkich formatach oraz głównym dostawcą technologii i usług niezbędnych dla branży informacyjnej. Ponad połowa światowej populacji codziennie styka się z dziennikarstwem AP.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL