Betsson uruchamia wyścigi konne z Betsafe

Betsafe stało się pierwszą marką w grupie Betsson, która dodała zakłady wyścigów konnych do swojej oferty usługowej. Uruchomienie nastąpiło po tym, jak Betsson w zeszłym roku przejął RaceBets i teraz użyje marki do uzupełnienia oferty sportowej z własnym produktem do wyścigów konnych i doświadczonym zespołem do spraw handlu zakładami.

Klienci Betsafe mogą teraz postawić na ponad 250 000 różnych wyścigów konnych z każdego roku.

Ulrik Bengtsson, dyrektor naczelny i prezes Betsson, powiedział: „Wyścigi konne są istotną częścią konkurencyjnej oferty sportowej, jeśli chcesz być silnym konkurentem na rynkach takich jak Wielka Brytania czy Irlandia.

„Poprzez uruchomienie wyścigów konnych w Betsafe znacznie zrównujemy naszą ofertę sportowego bukmachera. Fakt że robimy to przed naszą planowaną datą rozpoczęcia, to także zalety naszych możliwości integracji.

„Kolejnym krokiem jest uruchomienie wyścigów konnych na innych naszych markach. Ponadto dokonaliśmy wielu innych ulepszeń w naszym produkcie i wkrótce uaktualnimy naszą mobilną bukmacherską ofertę o kolejne możliwości zawierania zakładów online.”

Źródło: Igamingbusiness

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *