BetX Polska nagrodzony prestiżową nagrodą SUPER WIKTORII!

W dniu 17 października br. odbyła XXIII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, organizowana przez Fundacje WIP WARTO IM POMÓC. W jej ramach kapituła konkursowa przyznaje nagrody SUPER WIKTORII, WIKTORII oraz AMBASADORA MARKI WIKTORII.

Nagroda WIKTORA powstała w celu upowszechniania zasad rzetelności i etyki w biznesie oraz promowania i wyróżniania innowacyjnych spółek oraz inicjatyw gospodarczych. Wyróżnione firmy statuetką WIKTORII to przedsiębiorstwa fachowe, o wysokiej jakości i wiarogodności w prowadzaniu działalności gospodarczej.

Spółka BetX Polska jako pierwsza firma w branży hazardowej otrzymała SUPER WIKTORIĘ , prestiżową nagrodę. Nagrodę odebrał Prezes Spółki Krzysztof Wal.

„Uważam, że w obecnej sytuacji chciałbym dedykować statuetkę przede wszystkim, dla wszystkich Polskich przedsiębiorców, którzy na co dzień stykają się z pandemią przez co ich praca oraz możliwości gospodarcze są ograniczone, a każdy stara się wyjść z tej bardzo trudnej sytuacji. Uważam, że nie tylko dla nas, a dla wszystkich przedsiębiorców i tych małych i tych dużych należy się taka statuetka w tych trudnych czasach”
– powiedział w wywiadzie po odebraniu nagrody Krzysztof Wal.

Firma BetX Polska to wiarygodna firma bukmacherska oferująca szeroki wachlarz zakładów sportowych i wirtualnych, wprowadzająca nowe technologie, wspierająca polski sport i inicjatywy charytatywne oraz prozdrowotne.

Tegoroczna gala odbyła się pod honorowym patronatem: Ministerstwa Rozwoju, Wojewody Mazowieckiego, Wojewody Kujawsko-pomorskiego, Wojewody Świętokrzyskiego, Wojewody Podlaskiego Wojewody Warmińsko-mazurskiego, Związku Powiatów Polskich oraz Pracodawców RP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *