BF Games wchodzi na rynek grecki

Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2023

BF Games, wywodzący się z Polski producent gier hazardowych dzięki umowie z operatorem Novibet wkracza na grecki rynek automatów online.

Studio gier zaoferowało swojemu operatorowi szerokie portfolio gier do którego zaliczają się takie tytuły jak Chicken Madness, Cave of Gold, Buffalo Trail i Burning Slots.

Novibet to uznany operator oferujący zakłady sportowe i kasyna online na wielu rynkach regulowanych, w tym w Grecji, gdzie zajmuje wiodącą pozycję.

Wejście na rynek jest znaczącym kamieniem milowym dla BF Games, a dostawca chce zwiększyć swój zasięg geograficzny na rynkach regulowanych w Europie i Ameryce Północnej.

Grecja stanowi doskonałą okazję dla rodzimego producenta gier, gdyż tamtejszy rynek hazardu internetowego przekroczy 700 mln euro w 2021 r.

Oferta wysokiej jakości automatów BF Games obejmuje obecnie ponad 70 tytułów, zapewniając doskonałą mieszankę klasycznej i innowacyjnej zawartości, która okazała się bardzo popularna wśród odbiorców na całym świecie.

„Wejście do Grecji jest dla nas kluczowym wydarzeniem, ponieważ nadal poszerzamy naszą globalną pozycję, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców. Rozpoczęcie współpracy z Novibet, czołowym operatorem w kraju, stawia nas w najlepszej możliwej pozycji, ponieważ chcemy szybko zaznaczyć swoją obecność i ugruntować swoją pozycję na tym ekscytującym rynku” – powiedziała Claudia Melcaru, Kierownik działu rozwoju biznesu w BF Games

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL