Biletowa loteria to hazard!

Artykuły Loterie
Marek 01/03/2012

Ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2024

Miała być świetna zabawa i cenne nagrody, a skończyło się na zamieszaniu i pretensjach tysięcy pasażerów. KZK GOP zorganizował konkurs „Nagrody za bilety”, który zdaniem izby celnej ocierał się o hazard. W ostatniej chwili trzeba było więc zmienić zasady i regulamin.

Gdy w zeszłym roku KZK GOP (Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego – przyp.BB) ogłosił konkurs dla stałych pasażerów polegający na zbieraniu biletów miesięcznych, kwartalnych i wakacyjnych, nikt nie spodziewał się takiego zainteresowania. Tymczasem pasażerowie chcący wygrać odtwarzacze MP4, aparaty cyfrowe, czajniki bezprzewodowe oraz całą pulę biletów przysłali do KZK GOP aż kilkanaście tysięcy zgłoszeń.

Rozstrzygnięcie konkursu „Nagrody za bilety” miało nastąpić w środę 29 lutego. Nieoczekiwanie jednak związek zmienił zasady uczestnictwa i cały regulamin! Konkurs przedłużono do końca marca, a zamiast losowania nagród wprowadzono zapis, że pracownicy KZK GOP będą kontaktować się z wybranymi uczestnikami i zadawać im przez telefon pytanie konkursowe. Dopiero ten, kto udzieli na poprawnej odpowiedzi może liczyć na nagrodę.

czytaj dalej na katowice.gazeta.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL