Blueprint honoruje Diego Maradona slotem

Blueprint Gaming wypuszcza slot oparty na legendarnym piłkarzu Diego Maradonie przed Mistrzostwami Świata. D10S Maradona, gra oparta na hiszpańskim słowie Boga i numerze 10, który nosił Argentyńczyk, będzie dostępna do gry od 17 listopada.

Kultowy ofensywny pomocnik wygrał Puchar Świata w 1986 roku i strzelił 259 bramek w swojej karierze. D10S Maradona zawiera obrazy i symbole inspirowane 491 karierą Maradony.

Lauren Bradley, szefowa działu reklam w Blueprint Gaming, powiedziała:

„Maradona to kolejna ogromna marka, której nam powierzono, i nie mam wątpliwości, że nasz zespół programistów po raz kolejny stworzy slot, który z największą uwagą traktuje tę uwielbianą na całym świecie ikonę do szczegółów i autentyczności. D10S Maradona zostanie uruchomiony przed największym wydarzeniem sportowym w kalendarzu i stanowi fantastyczną okazję dla operatorów, aby jak najlepiej wykorzystać globalną gorączkę piłki nożnej. Jest to tytuł, którym jesteśmy niesamowicie podekscytowani i licencja, nad którą mamy zaszczyt pracować”.

Matías Morla, agent marki Maradona, dodał:

„Bez wahania zgodziliśmy się na partnerstwo i nie możemy się doczekać premiery gry z udziałem największego gracza wszechczasów i argentyńskiej legendy”.

Maradona był także dwukrotnym zwycięzcą najwyższej klasy włoskiej Serie A i zdobył nagrodę Goal of the Century FIFA w 2002 roku.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.