Briefing prasowy GO+bet oraz Wisły Kraków

Branżowy marketing
Iwo 25/08/2022

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2022

W dniu 24 sierpnia 2022 r. miał miejsce briefing prasowy nowego prezesa Wisły Kraków Władysława Nowaka z udziałem przedstawicieli nowego sponsora klubu spółki GO+Bet prezesa Grzegorza Kiczko oraz Marcina Gonet jednego z udziałowców firmy.

GO+bet to legalny, polski bukmacher działający na rynku online od kwietnia 2022 roku. Firma posiada również zezwolenie na prowadzenie zakładów sportowych w punktach naziemnych, dzięki temu oferta jest również dostępna stacjonarnie w wielu miejscach w całej Polsce. Bukmacher aktywnie wspiera polski sport, sponsorując takie kluby jak Wisła Kraków, Puszcza Niepołomice, Korona Kielce, Chrobry Głogów czy zespół rajdowy GO+bet Rally Team.

„Jako nowy, legalny bukmacher bardzo szybko zadomowiliśmy się w środowisku polskiego sportu, wspierając już czwarty klub piłkarski, a także zespół rajdowy. Bardzo cieszymy się ze współpracą z tak utytułowanym i zasłużonym dla polskiej piłki klubem jak Wisła Kraków. Z Białą Gwiazdą łączy nas miasto, bo GO+bet ma swoją siedzibę operacyjną właśnie w Krakowie. Dla kibiców Wisły na początek współpracy przygotowaliśmy kod promocyjny – każdy, kto zarejestruje się z kodem „WISŁA” może liczyć na otrzymywanie regularnych, wyjątkowych bonusów. Zapraszamy wszystkich Wiślaków”

– powiedział Grzegorz Kiczko, prezes GO+Bet sp. z o.o.

„Z Wisłą Kraków łączy mnie szczególna więź. Pochodzę z Krakowa i przez całe życie byłem związany z tym miastem. Ponadto mój tata, Stanisław Gonet, grał dla Białej Gwiazdy 1967-80 i wystąpił w 200 spotkaniach ligowych. Jako jego syn cieszę się, że teraz ja mogę wspierać Wisłę. Może niekoniecznie na boisku, ale nansowo, jako współudziałowiec GO+Bet. Celem na ten sezon jest powrót do Ekstraklasy. Pragnę nadmienić, że głównym udziałowcem GO+Bet jest krakowska grupa kapitałowa GO+ działająca na rynku nieruchomości, elektromobilności oraz hotelarstwa”

– wspomina Marcin Gonet, współudziałowiec GO Bet sp. z o.o.

Po wypowiedziach przedstawicieli GO+Bet prezes Nowak omówił kwestie związane z działalnością klubu.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL