Brytyjka straciła pracę w trakcie pandemii. Wygrała £250 000 na loterii

national lottery

36-letnia Samantha Morton może mówić o niebywałym szczęściu. W lecie Brytyjka straciła pracę na skutek pandemii, a kilka miesięcy później, zupełnie nieoczekiwanie, wygrała na loterii EuroMillions aż £250 000. Gdyby nie zwolnienie z pracy i przymusowa przeprowadzka do innego miasta, kobieta zapewne nie postawiłaby szczęśliwego kuponu.

Utrata pracy, zwłaszcza w dobie pandemii, dla wielu ludzi może oznaczać niemal koniec świata. Ale nie dla Samanthy Morton, która po przymusowym urlopie, a następnie zwolnieniu z pracy w Dorchester w Dorset (w charakterze kierownika magazynu i logistyki) postanowiła zmienić swoje dotychczasowe życie. Samantha od razu przeprowadziła się do poznanego rok wcześniej w sieci chłopaka, 26-letniego Barry’ego Lingarda, a następnie znalazła w Benfleet w Essex pracę w lokalnym magazynie. Tam też Samantha kupiła w listopadzie szczęśliwy kupon na loterię EuroMillions, który przyniósł jej wygraną o wartości blisko £250 000.

Straciła pracę, ale kupi dom

Historia Samanthy Morton pokazuje, że nigdy nie można się poddawać, ponieważ szczęście może się czaić dosłownie za przysłowiowym rogiem. Tak właśnie było w przypadku Brytyjki, która odważyła się zmienić swoje życie i nie poddać się po zwolnieniu, jakie stało się jej udziałem na skutek pandemii.

Latem zostałam zwolniona, ale od razu zaczęłam szukać pracy w Essex i miałam szczęście, że znalazłem ją w lokalnym magazynie, w którym od tamtej pory pracuję. Chcemy pozostać w Essex, a ta zmieniająca życie wygrana oznacza, że Barry i ja możemy zacząć szukać własnego domu – on będzie niesamowity! (…) To był ciężki rok, ale nie mogłabym się teraz czuć bardziej szczęśliwa. Te Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe. Ale też, jak wszyscy, nie możemy się doczekać lepszego czasu w przyszłym roku” – wyznała szczęśliwa Brytyjka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *