Brytyjskie wyścigi nie będą kontynuowane w dniu pogrzebu Królowej

Brytyjski Urząd Wyścigów Konnych (BHA) ogłosił, że wszystkie brytyjskie wyścigi zostaną zawieszone w dniu pogrzebu Jej Królewskiej Mości. W święto państwowe, 19 września 2022 r., będzie dzień szacunku dla Jej Królewskiej Mości, w którym wszystkie wydarzenia sportowe zostaną przełożone.

Brytyjskie wyścigi konne były jedynym ważnym sportem zaplanowanym na ten dzień, ale wszystkie wyścigi zostały odwołane na znak szacunku. BHA twierdzi, że odwołania dadzą wszystkim zaangażowanym w brytyjskie wyścigi możliwość opłakiwania śmierci Jej Królewskiej Mości i podziękowania za jej wkład w sport i naród.

Dalsze informacje na temat przearanżowanych wyścigów zostaną udostępnione uczestnikom, torom wyścigowym i bywalcom wyścigów w nadchodzących dniach, mówi BHA.

Wyścigi będą jednak trwały przez pozostałą część okresu interwencyjnego, aż do pogrzebu królowej. Wszystkie wyścigi zostały wznowione po przełożeniu i odwołaniu w weekend po śmierci Jej Królewskiej Mości w czwartek 8 września.

Wyścigi konne nie były jedynym sportem, który ogłaszał odroczenia. Premier League ogłosiła, że ​​weekendowe mecze od 10 września do 12 września nie będą kontynuowane na znak szacunku dla Królowej, która zmarła mniej niż 48 godzin przed planowanym terminem spotkań.

Najwięksi bukmacherzy również zamknęli swoje drzwi, w tym William Hill i Betfred. W odrębnych oświadczeniach operatorzy wyrazili swój smutek, ogłaszając zamknięcia wieczorem w czwartek 8 września oraz w piątek 9 września na znak szacunku dla odejścia Jej Królewskiej Mości.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL