BtoBet będzie zasilał zakłady sportowe BestBet24

Inwestycje i umowy Technologie
Iwo 29/11/2021

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Globalny dostawca technologii gier Aspire Global ogłasza swojego dostawcę zakładów sportowych i technologii B2B. BtoBet zawarł umowę z BestBet24 jako odbiorcą zakładów sportowych ze swoim Neuron 3 Platforma i tym samym zapewnia sobie wejście na polski rynek.

Partnerstwo uzgodnione zostało pomiędzy BtoBet oraz BestBet24. Obejmuje zarówno internetowe, jak i detaliczne kanały zakładów sportowych dla warszawskiego operatora, który oprócz swojej oferty zakładów sportowych online i mobilnych będzie dysponował rozbudowaną siecią ponad 80 sklepów detalicznych działających w Polsce.

Oprócz platformy zakładów sportowych Neuron 3, BtoBet wyposaży ofertę zakładów sportowych BestBet24 w sieciowe środowisko omnichannel, aby zaoferować polskim graczom wyjątkowe wrażenia z zakładów. Specjalny system zarządzania ryzykiem BtoBet jest również częścią umowy z BetBet24.

„Ta znacząca transakcja jest kolejnym krokiem w naszej strategii rozwoju, zmierzającej do ekspansji na nowe rynki regulowane. Po raz kolejny wykazaliśmy, że BtoBet i nasz własny zakład bukmacherski otwierają liczne możliwości rozwoju na rynkach regulowanych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami”

– powiedział dyrektor generalny Aspire Global, Tsachi Maimon.

Od Redakcji

Gwoli informacji przypominamy, że zakłady bukmacherskie BestBet24, nowe legalne na polskim rynku, mają siedzibę w Warszawie, przy ulicy Solec 18/U52. 

Również pod tym samym adresem urzęduje Pan Kamil Kliniewski, pełniący w firmie BestBet24 parokrotnie funkcję prezesa zarządu (na przestrzeni ostatnich dwóch lat dwukrotnie obejmował to stanowisko).

Dziwnym zbiegiem okoliczności, pod tym samym adresem od paru lat także mieści się siedziba firmy TMT Investments, przez ostatnie lata reprezentująca interesy firmy Merkur Gaming, dostarczyciela maszyn do salonów gier w Totalizatorze Sportowym. Reprezentacja ta została wycofana na skutek nieprzejrzystych rozliczeń finansowych.

Pod tym samym adresem urzędowała również przedstawicielka firmy AXES Network,  dostarczyciela systemu zarządzania siecią automatów do Totalizatora Sportowego.

Pod tym samym adresem mieści się również spółka Clean Service Sp. z o.o. która, jak wskazuje KRS zajmuje się ….. czyszczeniem okien i sprzątaniem wnętrz.

Zbiegiem okoliczności w zarządzie tych wszystkich spółek jest lub była Pani Ceran Małgorzata i Pan Krupski Robert. Równie dziwne jest, że obecnie prezesem tych trzech spółek o całkowicie różnorodnym profilu biznesowym, jest Pani Tatarek Karolina.

A najciekawsze jest to, że beneficjentem ostatecznym (UBO) w większości tych spółek jest Pan Klaus Ziegler, obywatel Niemiec, prywatnie partner życiowy matki Kamila Kliniewskiego. Cóż za zbieg okoliczności.

Dużo tych zbiegów okoliczności jak na jeden adres i jedną osobę Kamila Kliniewskiego.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL