Bukmacher BetX na polskim rynku

Zakłady bukmacherskie BetX to najnowsza firma, która zadebiutowała w Polsce w tej branży. Warto zaznaczyć, że wielu nowych graczy nie ma jeszcze wyrobionej opinii, ponieważ firma nie zdecydowała się na przeprowadzenie reklamy swojego produktu.

Stąd nadal jest to jeszcze mało rozpoznawalna marka wśród użytkowników, jednak warto zwrócić na nich swoją uwagę. Bez wątpienia wielu typerów zastanawia się nad tym, czy korzystanie z usług bukmachera BetX jest zgodne z polskim prawem i tego typu wątpliwości nie powinny nikogo dziwić. Firma bowiem wśród swoich udziałowców ma słowacką firmę Evona Electronic, która od wielu lat funkcjonuje w tej branży. Są oni założycielami firmy BetX, która funkcjonuje również u naszych południowych sąsiadów, czyli na Słowacji i w Czechach. Pragniemy jednak uspokoić wszystkich klientów, którzy chcieliby skorzystać z oferty zakładów bukmacherskich BetX.

Bukmacher BetX dołączył do grona legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzenie tego typu gier. W praktyce oznacza to, że typowanie zakładów wzajemnych w BetX Polska jest w 100% legalne i nie trzeba się niczego obawiać decydując się na ich ofertę. Zakłady bukmacherskie BetX wystartowały w naszym kraju 29 maja 2020. Warto więc sprawdzić, czy firma BetX kod promocyjny dla swoich nowych graczy posiada, a także jaki pakiet powitalny został dla nich przygotowany. Zanim jednak przejdziemy do bonusu powitalnego drogi graczu, chcielibyśmy mieć do Ciebie małą prośbę. Graj odpowiedzialnie, aby typowanie zakładów wzajemnych w Twoim przypadku pozostało tym, czym jest w istocie, czyli wyłącznie dobrą i emocjonującą rozrywką. Należy również pamiętać, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Przygotowany przez BetX bonus na start jest skierowany wyłącznie do nowych użytkowników, którzy zdecydują się na założenie konta w ich serwisie. Pierwszym warunkiem uzyskania bonusu jest więc przejście przez proces rejestracji. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie pierwszego depozytu w ciągu 7 dni od rejestracji. Po tym kroku zostanie wstępnie aktywowana oferta powitalna. Ważne jest to, aby pamiętać że minimalna kwota depozytu musi w tym przypadku wynieść 10. złotych. Depozyt może zostać w powiększony przez bukmachera aż do kwoty 5000 PLN. Jest jednak uzależnione od kwoty, którą gracz zdecyduje się wpłacić. Należy pamiętać, że środki bonusowe ważne są wyłącznie przez 60. dni. Jeśli gracz będzie chciał wypłacić te pieniądze, wcześniej czeka go obrót tymi środkami. Warunki obrotu znaleźć można na stronie bukmachera eBetX PL. Po wypełnieniu warunków promocyjnych można otrzymać nawet 10-krotność stawki. Wystarczy wykonać wszystkie zapisane na stronie dziesięć kroków.

W przypadku depozytu od kwoty 10 złotych do 1200 złotych należy sześciokrotnie obrócić środkami. Wówczas minimalny kurs całkowity kuponu musi wynosić 1.95. Na takim kuponie muszą się znaleźć minimum 3 zdarzenia, a pojedynczy kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25. Z pewnością zwłaszcza nowym użytkownikom spodoba się powitalna oferta, która w głównej mierze zależna jest od wysokości uzupełnienia pierwszego depozytu. Warunki obrotu również są bardzo dokładnie wyjaśnione na stronie bukmachera eBetX PL, więc naprawdę ciężko do czegokolwiek się przyczepić.

Trzeba przyznać, że przygotowany przez BetX bonus powitalny prezentuje się naprawdę przyzwoicie i bez wątpienia przypadnie on do gustu wielu graczom z polskiego rynku.

3 komentarze(y) w “Bukmacher BetX na polskim rynku

  1. Pan redaktor chyba trochę przysypał z tym artykułem, bo dane prezentowane wyżej są już nie aktualne… Bonus z informacji na stronie jest już inny jak i warunki. Bukmaher teraz oferuje nawet 7777 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *