Bukmacher Superbet nowym partnerem klubu ze Świdnicy

Klub Polonia Stal Świdnica zyskał nowego, potężnego partnera. Został nim bukmacher Superbet, który w ostatnim czasie zyskuje niesamowitą popularność dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu do zakładów sportowych.

Nasz oficjalny bukmacher oferuje najszerszą na rynku ofertę zakładów na rozgrywki IV ligi. Już 1 marca Superbet wystartował z najlepszą w Polsce ofertą zakładów przedmeczowych i LIVE na rozgrywki 3 i 4 ligi piłkarskiej.

Nowy partner jest bowiem firmą wielokrotnie nagradzaną w ostatnim czasie za jakość swoich usług. Przez redakcję LegalniBukmacherzy.pl bukmacher został wyróżniony za najlepszą aplikację mobilną i najlepszy marketing w 2021 roku oraz zajął pierwsze miejsce w głosowaniu na nagrodę użytkowników tego portalu.

Z kolei na gali Polish Gaming Aces, Superbet odebrał statuetkę „Bukmacher Roku 2021”. Wybierając Superbet i zakładając konto z kodem MKSDSW (minimalna wpłata 50 PLN) wspieracie nasz klub i jednocześnie zyskujecie sprawdzonego, super-bukmachera.

Czym jeszcze wyróżnia się Superbet?

Opcją gry i dobrej zabawy całkowicie za darmo! Takie możliwości daje Super Game Jackpot, gdzie co tydzień, bez żadnego wkładu finansowego wytypować można 5 dokładnych wyników hitowych meczów piłkarskich i tym samym wziąć udział w podziale puli w wysokości aż 250 000,00 PLN! Wygrać gotówkę można już od raptem 1 poprawnego typu, a na jednego szczęśliwca w rundzie finałowej czeka w grze także niesamowita gratka – motocykl Harley Davidson!

Innym ciekawym rozwiązaniem technologicznym, jest Super Spin, gdzie każdy gracz codziennie, może zakręcić wirtualnym kołem z nagrodami i otrzymać jeden z siedmiu dostępnych bonusów. Znów całkowicie za darmo.Funkcjonalnością, o której trzeba także wspomnieć jest SUPER PRZEWAGA (early payout), która rozlicza wygrany kupon, niezależnie od końcowego wyniku, już w przypadku przewagi 2 bramek. W praktyce wygląda to tak: zakłady sportowe są dziś głównie zawierane przy pomocy urządzeń mobilnych, a jak już wspomnieliśmy aplikacja Superbet nie ma sobie równych. Zyskała nie tylko uznanie ekspertów, ale także samych użytkowników, którzy przyznali jej najlepsze oceny w „Badaniu Bukmacherskim 2021”.

Każdy doceni jej szybkość działania, przejrzystość i niezawodność, ale to nie wszystko! Aplikacja posiada także bardzo rozbudowane statystyki, a także bardzo dużą liczbę transmisji on-line, gdzie można oglądać wybrane wydarzenia sportowe. Warto także dodać, że tylko w tej aplikacji możecie podpatrywać, kopiować i komentować kupony znanych osobistości świata sportu, ekspertów i innych użytkowników.

Super Social to społecznościowa funkcjonalność, która sprawia, że emocje w grze są jeszcze większe.Podsumowując – nawiązanie współpracy z Superbet to dla naszego klubu duma. Stajemy dziś w jednym rzędzie i tworzymy super-zespół z takimi „twarzami” bukmachera jak Jan Błachowicz.

Źródło: poloniastal.swidnica.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.