Bukmacher zrobił wyjątek dla Widzewa Łódź

Branżowy marketing Polecane
Adam Brzozowski 19/06/2024

Ostatnia aktualizacja: 27 czerwca 2024

Firma STS będzie w sezonie 2024/2025 kontynuować współpracę z Widzewem Łódź. Oficjalny bukmacher klubu związał z się z łódzkim klubem przed rozpoczęciem zeszłego sezonu na 3 lata i w ramach umowy umieścił na rękawku swoje logo. Od tego sezonu logo nie będzie jednak w tradycyjnych barwach bukmachera, lecz ma mieć styl achromatyczny.

Nie wszystkim fanom Widzewa Łódź przypadła do gustu polityka bukmachera dotycząca warunków korzystania z logotypu. Do tej pory STS konsekwentnie stawiał na oryginalną kolorystykę, czyli niebieski oraz pomarańczowy kolor. Niestety oba ta kolory nie komponowały się dobrze z widzewską czerwienią na koszulkach.

Teraz sytuacja się jednak zmieni. Bukmacher za pośrednictwem swojego profilu na portalu X poinformował, że od przyszłych rozgrywek logo na strojach łódzkich zawodników będzie zawierało tzw. styl achromatyczny, w tym wypadku biały.

Biały to jeden z klubowych kolorów i choć zmiana może wydawać się błaha to jednak dla wielu kibiców „biało-czerwono-białych” jest ona ważna. Widzew jest pierwszą drużyną, dla którego firma odchodzi od poprzednich założeń jeśli chodzi o kolorystkę logo.

Do pełni szczęścia kibicom Widzewa Łódź brakuje już tylko, aby sponsor główny Ekstraklasy marka LOTTO, należąca do Totalizatora Sportowego poszła śladem STS.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL