Bukmacherzy w grze na PGE Arenie

Bukmacherzy
Marek 17/05/2014

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2014

Dodatkowego smaku i nowego wymiaru nabrał mecz piłkarzy Lechii z Lechem. Na koszulkach poznańskiego zespołu od kwietnia ubiegłego roku znajduje się logo STS. Natomiast sponsorem oficjalnym gdańskiego klubu właśnie został Totolotek SA.

 

Biało-zieloni poszli za przykładem najsilniejszych obecnie klubów w ekstraklasie. W przededniu meczu z Lechem Poznań weszła w życie umowa, na mocy której Totolotek SA zyskał tytuł sponsora oficjalnego Lechii Gdańsk. Umowa obowiązywać ma 2 lata.

– Od wielu lat wspieramy polską piłkę, a Lechia Gdańsk to pierwszy klub z którym zawarliśmy umowę sponsoringową. To dla nas początek większego zaangażowania w projekt wsparcia polskiej piłki klubowej o czym mamy nadzieję poinformować niebawem. Totolotek to najdłużej działająca firma na rynku zakładów wzajemnych w Polsce, oferująca poprzez swoją stronę internetową oraz sieć blisko czterystu punktów sprzedaży najbogatszy na polskim rynku wybór zakładów sportowych. Liczymy, że nasze doświadczenie przełoży się na realne wsparcie Lechii i pomoże jej w osiąganiu sukcesów sportowych – podkreśla Adam Lamentowicz, prezes Zarządu Totolotek S.A.

Czytaj całość na: m.trojmiasto.pl

O Autorze

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL