Bukmacherzy za Gołotą

Andrzej Gołota jest zdecydowanym faworytem bukmacherów firmy Betsson w walce z Przemysławem Saletą, do której dojdzie 23 lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie w ramach gali Polsat Boxing Night.


Za każdą złotówkę postawioną na Gołotę można wygrać 1,28 zł. Za zwycięstwo Salety zarobimy już dużo więcej, bo 3,65 zł. Najwięcej pieniędzy „do wyjęcia” z kiesy bukmacherów będzie zaś, jeśli obstawimy remis. Każda złotówka zamieni się wtedy bowiem w aż 24 zł.

Gołotę jako faworyta wskazuje też m.in. Jarosław Soroko, znany trener MMA i boksu.

– Uważam, że Gołota wygra, bo doświadczenie to podstawa. A on jednak ma większe – mówi Soroko w rozmowie z „Super Expressem”. – Z punktu widzenia kibiców, szykuje się świetny show. Z punktu widzenia sportowego zaś, obaj zawodnicy nie mają już szans na to, żeby dalej pokazywać się na ringu. Wiek mówi sam za siebie. Inna jest już motoryka, w grę wchodzą też zwyrodnienia stawowe, które nie pozwalają na płynność ruchu – dodał znany szkoleniowiec.

Dobre zdanie o formie Gołoty ma także jego trener Andrzej Gmitruk. „Andrew” rozpoczął już regularne sparingi i na każdym kolejnym prezentuje się coraz lepiej.

Sport.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.