Bukmacherzy zawiedzeni EURO2012

Artykuły Bukmacherzy
Marek 10/07/2012

Ostatnia aktualizacja: 5 stycznia 2024

Rozczarowani gracze, rozczarowani bukmacherzy. Wygrane wypłacone graczom podczas Euro 2012 nie oszałamiają. Problem w tym, że grający bardzo trafnie typowali wyniki. Jak żyć z zakładów piłkarskich w czasach, kiedy Hiszpanie na bank biorą każdy kolejny złoty medal?


– Mimo że Euro 2012 przyniosło znaczny wzrost liczby zakładów wśród naszych klientów, to większość osób wygrała bardzo niskie kwoty. Wszystko za sprawą wyników, które były wyjątkowo przewidywalne – podała firma bwin w komunikacie. Wśród obstawiających nie brakowało takich, którzy obstawili wygraną Hiszpanii w finale czy przegraną Anglii z Włochami po rzutach karnych. Pula nagród rozbiła się więc na wielu graczy.

Wyniki meczów Euro 2012 wpłynęły na spadki cen akcji największych firm bukmacherskich. Oprócz bwin spadki zanotowały Ladbrokes i William Hill. Firma bwin podała, że sytuacji w branży nie pomaga nowy podatek nałożony w Niemczech – największym rynku firmy. – Cena akcji odzwierciedla niepewną sytuację na największym rynku dla bwin. Problemów przysparzają również obawy co do krótkoterminowych kosztów związanych z ponownym uruchomieniem działalności w nowo uregulowanych rynkach, np. w Hiszpanii. Do tego firmy obserwują dalszy spadek zainteresowania wśród graczy pokerem – komentuje wyniki Nick Batram z firmy Peel Hunt.

wyborcza.biz

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL