Bydgoszcz: Wydał tylko 2 zł, a zgarnął ogromne pieniądze

Do kogoś znowu uśmiechnęło się szczęście! W Bydgoszczy padła bardzo wysoka wygrana w Super Szansie. To oznacza, że szczęśliwiec wzbogacił się o 100 tys. zł. Co wiemy o zwycięzcy? Gdzie zakupił szczęśliwy los?

We wtorek, 24 maja, w Bydgoszczy padła druga co do wielkości wygrana w loterii Super Szansa. Zwycięski zakład został kupiony w kolekturze przy ul. Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 14 na bydgoskich Kapuściskach.

Szczęśliwiec prawidłowo wytypował sześć z siedmiu cyfr i wygrał… 100 tys. zł! Podczas wtorkowego losowania szczęśliwymi cyframi były: 7, 4, 6, 3, 2, 3, oraz 4.

Super Szansa to dodatek do gier dostępny w punktach LOTTO. Dokupując Super Szansę, grasz o dodatkowe 2 miliony! Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999 zawsze obecny na kuponie Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensji i Kaskady – informuje na swojej stronie Totalizator Sportowy.

Po opłaceniu „Super Szansy”, jej numer weźmie udział w losowaniu w tym samym terminie, co losowanie wybranej przez zainteresowanego gry. – To jedyne 2 zł do kuponu na jedno losowanie – czytamy w zasadach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.