Celnicy polują na automaty!

Automaty
Marek 11/03/2013

Ostatnia aktualizacja: 11 marca 2013

Począwszy od najbliższego poniedziałku (11.03.2013 r.) mają być dokonywane przez funkcjonariuszy Służby Celnej, na terenie całego kraju, „zatrzymania” zarejestrowanych automatów do gier o niskich wygranych, aktualnie eksploatowanych na podstawie udzielonych zezwoleń na urządzanie gier, a które to zezwolenia wcześniej cofnięto w postępowaniach administracyjnych w I instancji na podstawie nieostatecznych decyzji wydanych przez właściwych Dyrektorów Izb Celnych.

Akcja ta ma dotyczyć również decyzji, od których wniesiono odwołania, a następnie skargi do sądów administracyjnych, i w związku z czym ich wykonalność została wstrzymana.

Wobec zamiaru przeprowadzenia ewidentnie bezprawnych czynności, celem zachowania ostrożności, Spółka rekomenduje dokonanie pilnego rozliczenia automatów do gier o niskich wygranych, których „akcja” ma dotyczyć, w taki sposób, aby zapewnić jedynie ich minimalne funkcjonowanie.

Jednocześnie Spółka informuje, iż podjęła stosowne działania w tej sprawie poprzez skierowanie do Ministra Finansów zawiadomienia o zamiarze podjęcia czynności rażąco naruszających prawo przez funkcjonariuszy Służby Celnej, a także poprzez wystosowanie odpowiedniego pisma do Prokuratury Okręgowej w Warszawie z wnioskiem o interwencję.

Zarząd Fortuna Sp. z o.o.

O Autorze

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Edward

11/03/2013

w jakim kraju ja żyje?

darien

12/03/2013

A fortuna to co taka super i bez skazy...

ja

12/03/2013

I jak tam zabrali coś?

kkkk

12/03/2013

zabralii

Kaczor Donald

15/03/2013

Nie do wiary .... dwudziesty pierwszy wiek , środek europy a władza robi co chce i ma gdzieś prawo i społeczeństwo. Ja się automatami nie zajmuje , ale jak czytam co wyprawia Tusk to jestem po stronie automaciarzy. Panie premierze Polska to nie jest pana prywatny folwark. A czasy bezprawia ze strony rządu podobno minęły ?!
E-PLAY.PL