Celnicy uderzają w przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 29 września 2013

Mimo wyroków nie tylko polskich sądów, ale i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, przyznających raz za razem jednoznacznie rację przedsiębiorcom, funkcjonariusze ministra Kapicy nie składają broni i w dalszym ciągu próbują „załatwić” legalnie działającą branżę automatów o niskich wygranych.

Warszawski Urząd Celny wszczął z urzędu postępowanie wobec spółki Fortuna pod pretekstem urządzania gier na automatach o niskich wygranych bez wymaganego zezwolenia. Mimo że sprawa ciągle jest w toku, a żadnych nieprawidłowości do tej pory nie wykryto, urzędnicy postanowili zabezpieczyć kilkanaście milionów złotych na majątku spółki.

Jak twierdzą, na poczet ewentualnej kary. Co ciekawe, zrobili to na podstawie przepisów ordynacji podatkowej, która nie przewiduje tego typu praktyk za jakiekolwiek inne sprawy niż wyłącznie te, które dotyczą zobowiązań o charakterze podatkowym.

Czytaj całość na: uwazamrze.pl

O Autorze

2 odpowiedzi do “Celnicy uderzają w przedsiębiorców

  1. następny krok , to wejście na konta i blokada:
    operatorów i właścicieli firm operatorskich!!!
    Niestety do tego idzie. Chcą po blokować ludzi środki na obronę przed największymi bandziorami w PL , a największy bandzior to MINFIN i JK.
    Przepraszam to również największa mafia w PL.,llllllllllllllllllllllllll,lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

  2. Pisałem już kiedyś o Polsckich standardach żywcem wyjętych z Bialorusi, urzędnicy i urzędy są w Polsce bezkarne , robią co chcą i to bez włączania jakiegokolwiek myślenia! O zgrozo co to kur………………………………………….jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL