Charles Barkley opowiedział o swojej słabości do hazardu

Ciekawostki
Adam Brzozowski 03/05/2024

Ostatnia aktualizacja: 3 maja 2024

Jeden z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych koszykarzy lat 90-tych Charles Barkey opowiedział o swoich wzlotach i upadkach w hazardzie, przyznając się do potencjalnych strat sięgających 25 milionów dolarów i emocjonalnych skutków, jakie poniósł z tego powodu, od uniesienia po milionowych wygranych po głęboką depresję po znacznych stratach.

Pomimo swojej lukratywnej kariery, w trakcie której zarobił w NBA ponad 40 milionów dolarów i od 2000 roku stał się głównym analitykiem programu „Inside the NBA” stacji TNT, Barkley przyznał się do pewnych nawyków związanych z obstawianiem zakładów na wysokie stawki podczas wywiadu dla „Club Shay” Shannona Sharpe’a Podcast Shay’a.

„Prawdopodobnie siedem razy wygrałem milion dolarów, ale prawdopodobnie było 25 razy, kiedy straciłem milion, prawda. Stało się tak, że rzuciłem hazard na dwa lata i zawsze zabieram ze sobą tę samą grupę facetów, i powiedziałem, kurczę, tęsknię za hazardem. Mówią: „Dlaczego nie zaczniesz znowu grać”, powiedziałem: „No cóż, stary, to wymykało się spod kontroli”. Mówią: „Człowieku, twój hazard nie wymknął się spod kontroli, jesteś po prostu pieprzonym idiotą”. ”

Nawet jeśli w ciągu jednego wieczoru wygrał setki tysięcy dolarów, to mu nie wystarczyło. Barkley ujawnił, że ma osobliwą zasadę: musi wygrać milion dolarów, aby opuścić kasyno, pomimo próśb przyjaciół, aby przestali.

„Byłem bardzo uszczęśliwiony [kiedy wygrałem], ale kiedy straciłem milion, byłem bardzo przygnębiony” – zauważył. „Nie z powodu pieniędzy, ale z powodu przegranej. Przez tydzień miałem depresję [myśląc]: «Cholera, straciłem milion dolarów?». Wymknęło mi się spod kontroli. Nieważne, jak dobrze jest wygrywać, kiedy przegrywasz, jest to po prostu cholernie do bani.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL