Chavez faworytem bukmacherów

Bukmacherzy
Marek 15/04/2015

Ostatnia aktualizacja: 15 kwietnia 2015

Trwa ostatnie odliczanie przed zaplanowaną na sobotę w kalifornijskim Carson walką Andrzeja Fonfary (26-3, 15 KO) z byłym mistrzem świata WBC wagi średniej Julio Cesarem Chavezem Jr. (48-1-1, 32 KO).

Zdaniem bukmacherów wyraźnym faworytem pojedynku jest powracający na ring po 13-miesięcznej przerwie Meksykanin, ale pięściarski ekspert stacji ESPN Brian Campbell przestrzega przed lekceważeniem „Polskiego Księcia”.

– Fonfara nie tylko potrafi mocno uderzyć i przyjąć mocny cios. Według mnie jest niedocenianym pięściarzem – mówi Campbell. – Widzieliśmy to w walce z Adonisem Stevensonem – szybko padł na deski, ale nie załamał się, realizował swój plan, nacierał na Stevensona i w końcu nieoczekiwanie zafundował mu nokdaun. To pokazuje, co to za pięściarz, on zawsze wychodzi do ringu po zwycięstwo.

Fonfara to teraz dla Chaveza idealne wyzwanie, by przekonać się o swojej wartości. Chavez przechodzi do wagi półciężkiej, to będzie dla niego dobry test – dodaje dziennikarz telewizji ESPN, która transmitowała w USA wcześniejsze występy polskiego boksera.

Średnie kursy na walkę premiują Chaveza.

Chavez – Fonfara: 1.28 – 26.00 – 3.75

Źródło: eurosport.onet.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL