Chcesz zostać celnikiem ?

Rozpoczął się nabór do śląskiej Służby Celno-Skarbowej. Na kandydatów do służby czeka 80 miejsc. Zainteresowani mogą składać dokumenty do 15 lutego 2022 r. Szczegółowe informacje na temat naboru można znaleźć na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Katowicach.

Służba w Krajowej Administracji Skarbowej ( KAS) to stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Funkcjonariusze śląskiej KAS pełnią służbę na terenie całego województwa śląskiego – o tym gdzie dokładnie będą pracować nowoprzyjęci funkcjonariusze zdecyduje Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Katowicach-informuje Michał Kasprzak Rzecznik prasowy, Kierownik Referatu Izby Administracji Skarbowej w Katowicach .

Mundurowi zajmują się nie tylko kontrolą celną towarów, ale również zwalczaniem przestępczości podatkowej oraz celnej, zwalczaniem nielegalnego hazardu, przemytu towarów akcyzowych. Funkcjonariusze zajmują się rozpoznawaniem, zapobieganiem i wykrywaniem przestępstw i wykroczeń skarbowych oraz przestępstw związanych z przywozem i wywozem towarów ochrony dóbr kultury oraz własności intelektualnej, a także przestępstw związanych z wprowadzaniem oraz wyprowadzaniem z polskiego obszaru celnego towarów objętych ograniczeniami lub zakazami. Funkcjonariusze kontrolują ruch i transport drogowy oraz współpracują z organami celnymi innych państw.Na kandydatów do służby czeka pakiet szkoleń umożliwiający zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat naboru.

Dodatkowe informacje o rekrutacji do służby w śląskiej KAS w Katowicach można uzyskać pod numerem telefonu (32) 207-61-81.Szczegółowe informacje (wymagania, dokumenty, warunki służby) dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej śląskiej KAS w zakładce Nabór / Oferty pracy i służby w KAS.

Kandydaci mogą składać oferty do 15 lutego 2022 r.:

• elektronicznie za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej,

• w formie pisemnej w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Katowicach lub pocztą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.