Ciekawe filmy o kasynach

Skupmy się na najlepszych filmach o rozrywce hazardowej. Ponadto skupimy się na rozrywce karcianej, sztuczkach, zakładach i innych rozrywkach związanych z hazardem.

Bohaterowie wielu filmów z tej kolekcji podejmują bardzo duże ryzyko, ale bez tego nie wyobrażają sobie życia. Podekscytowanie opóźnia i czasami sprawia, że ​​robią szalone kroki.

Dwadzieścia jeden, 2008

Gra karciana to połączenie specjalnych obliczeń matematycznych, doskonałych talentów aktorskich i zimnej samokontroli. Gracze w karty to ludzie ze specjalnym magazynem. Większość ludzi podjęła decyzję o odwróceniu tego stulecia i bankructwie największych kasyn w kraju za duże sumy. Postanowili wziąć Vegas z pięcioma z nich. Rozgrywka całkowicie ich uchwyciła. Ich gra zaskoczyła mnie wirtuozerią. Zmienili rozgrywkę i minimalne depozyty w kasynie.

Gracz, 2014

Głównym bohaterem obrazu jest ryzykowny facet Jim Bennett.

W dzień jest genialnym pisarzem i doskonałym nauczycielem, w nocy jest zapalonym graczem.

Utknął w świecie, w którym prawo jest pustym frazesem i pewnego dnia może postawić wszystko na szali.

Ci, którym jest winien, są niebezpieczni i tylko ci, którzy są znacznie bardziej niebezpieczni, mogą mu pomóc.

Czy druga szansa jest warta tego, który przegrał dla siebie?

A jeśli tak, to ile by go to kosztowało?

Wielka gra, 2017

Molly Bloom jest znana jako Princess of Poker. Zbudowała jeden z najdroższych podziemnych zakładów hazardowych na świecie w Hollywood. Tutaj gwiazdy filmowe nieustannie angażują się w szejków, miliarderów. Ogromne ilości to zapach krwi. Jak możesz przetrwać, gdy mafia i FBI zaczną na ciebie polować?

Va-bank, 2013

Aby zapłacić za studia, Richie zaczyna grać. Kiedy szczęście go opuściło, podróżuje do Kostaryki, aby zagrać z asem branży gier. W tym celu Richie jest bratnią duszą i wprowadza go w swoją własną grę. Jednak gdy niebezpieczeństwo rośnie, a stawka okazuje się bardzo wysoka, bohater zdaje sobie sprawę, że jego nowy szef wkrótce zrobi coś nieodwracalnego i chce zamienić się z nim rolami.

Mississippi Walk, 2015

W obliczu trudności finansowych Jerry postanawia spróbować szczęścia z jednym atrakcyjnym graczem Curtisem. Razem podróżują do południowych stanów, aby odzyskać utracone.

Lucky, 2007

Piosenkarka uczy profesjonalnego gracza w pokera głównej lekcji swojego życia. Akcja filmu rozgrywa się w Las Vegas podczas światowych zawodów w pokera.

Krupier, 1998

Akcja filmu rozgrywa się w świecie profesjonalnego pokera. Głównym bohaterem obrazu jest zapalony gracz Hack Cheever, który nie szczędzi wysiłków, by wygrać i nie boi się ryzyka. W swoim życiu zachowuje się rozsądnie, unikając impulsów emocjonalnych i wszelkich zobowiązań.

Kiedy Hack zaczyna wygrywać World Poker Championship 2003, a jednocześnie aby oczarować młodego piosenkarza z Bakersfield, Billy Offer, napotyka na swojej drodze tylko jedną przeszkodę – w osobie własnego taty, słynnego pokerzysty, który wiele lat temu opuścił matkę Hacka.

W rezultacie ojciec i syn są przeciwnikami nie tylko w życiu, ale także przy karcianym stole.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.