Clarion Gaming potwierdza nowe daty ICE i iGB Affiliate na kwiecień

ICE London będzie teraz trwać od 12 do 14 kwietnia 2022 r., potwierdził Clarion Gaming, a iGB Affiliate London odbędzie się w dniach 13 i 14 kwietnia.

Po przełożeniu ze względu na pojawienie się wariantu Omicron Covid-19 w okresie świątecznym, te dwa wydarzenia odbędą się teraz dwa miesiące później niż planowano. ICE London był pierwotnie w harmonogramie od 1 do 3 lutego, a następnie iGB Affiliate od 2 do 5 lutego.

Tydzień wydarzeń rozpocznie się od konferencji ICE VOX 11 kwietnia, a do 13 kwietnia potrwają World Regulatory Briefing i International Casino Conference.

ICE następnie otwiera swoje podwoje 12 kwietnia, a iGB Affiliate London rozpoczyna się dzień później, 13 kwietnia, z tegorocznymi nagrodami iGB Affiliate Awards, które tego wieczoru odbyły się również w The Troxy.

Stuart Hunter, dyrektor zarządzający Clarion Gaming, skomentował:

„Po konsultacjach z naszymi klientami na całym świecie, obawy rynkowe związane z niepewnością spowodowaną wariantem Omicron oraz głównym celem zapewnienia bezpiecznego środowiska dla odwiedzających, wystawców i personelu obiektu, który zapewniliśmy nowe terminy dla ICE London, ICE VOX i iGB Affiliate London od 11 do 14 kwietnia 2022 r.

„To, co dla wielu kupujących i marek staje się najbardziej wpływowym tygodniem w światowych grach, udało się zgromadzić ponad 700 wystawców w ExCeL Exhibition Centre. Chciałbym złożyć hołd zespołowi kierowniczemu ExCeL, który niestrudzenie współpracował z nami podczas przerwy świątecznej, aby uwzględnić wydarzenia tej rangi i pomóc nam dostarczyć najlepsze możliwe rozwiązanie naszym interesariuszom”.

Podczas konsultacji w sprawie zmiany harmonogramu odbyły się specjalne dyskusje, aby upewnić się, że nowe daty nie będą kolidować z targami i konwencją NIGA Indian Gaming Tradeshow, która odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia w Anaheim w Kalifornii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.