ComeOn współpracuje z Mediacle w zakresie usług lokalizacyjnych i doradczych

Mediacle, globalny specjalista ds. Mediów cyfrowych i rozwiązań IT dla branży iGaming, podpisał umowę z ComeOn na oferowanie usług lokalizacyjnych i doradczych. ComeOn jest częścią Cherry AB, jednej z najstarszych i najbardziej zaufanych szwedzkich firm gier od 1963 roku.

Dzięki blisko czterdziestu latom połączonego doświadczenia w sektorze iGaming, Mediacle może pochwalić się zespołem ekspertów, którzy oferują wysokiej jakości usługi dostosowywania i lokalizacji wśród innych rozwiązań marketingowych i oprogramowania dla branży iGaming.

Santosh Jain, CEO Mediacle, powiedział:

„Niezmiernie cieszymy się, że udało nam się podpisać kolejną umowę z wiodącą marką gier hazardowych, taką jaką jest ComeOn, która należy do renomowanej grupy Cherry. To jest rzeczywiste świadectwo naszego wzrostu; nasza firma postanawia skutecznie spełniać wszystkie wymagania naszych klientów. Mediacle zdecydowanie udowodnił swoje kompetencje i potencjał, oferując wysokiej jakości i opłacalne rozwiązania dla najlepszych marek B2C w branży gier online.  Nasze partnerstwo z ComeOn z pewnością pomoże nam poszerzyć naszą obecność biznesową w społeczności iGaming na wolności.”

Odwiedź stronę www.mediacle.com, aby dowiedzieć się więcej o Mediacle i oferowanych przez nią usługach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *