Coolbet opuszcza Ontario po zaledwie roku działalności

Ostatnia aktualizacja: 20 marca 2023

Coolbet ogłosił, że opuści rynek Ontario w przyszłym miesiącu po zaledwie roku operacji na tym regulowanym rynku iGaming Ontario (iGO).

Marka zakładów sportowych i kasyn online należaca do GAN była wcześniej dostępna dla mieszkańców za pośrednictwem licencji Malta Gaming Authority (MGA), ale teraz potwierdziła, że ​​całkowicie wycofa się z kanadyjskiej prowincji do końca 3 kwietnia.

Przed tą datą Coolbet oświadczył, że wprowadzi okres przejściowy, aby „zawiązać wszystkie luźne końce”.

Operator powiedział w oświadczeniu: „Dziękuję za wszystkie dobre czasy i zawsze pamiętaj… Zachowaj spokój. Obstawiaj odpowiedzialnie”.

Po pierwsze, Coolbet wyłączy wszystkie opcje wpłat od jutra czyli 21 marca, pozostawiając graczom z niskim saldem na koncie decyzję do podjęcia; albo wykorzystać wszystkie istniejące środki na zakłady lub obroty w kasynie, albo uzupełnić saldo, aby wypłacić wszystkie środki. Minimalne kwoty wypłaty to 1 $ (Interac) i 0,01 $ (Trustly).

Następnie, 22 marca, kasyno i bukmacher zostaną zamknięte, a zakłady, których nie można rozstrzygnąć do tego czasu, ponieważ wynik jest nadal nieznany, zostaną unieważnione i zwrócone.

Obejmuje to kontrakty futures i transakcje; jeśli którykolwiek z wyników nie jest znany, część tego zakładu zostanie anulowana, a kurs ustawiony na 1,00.

Ponadto wszelkie środki bonusowe zostaną w pełni odblokowane z wymagań dotyczących zakładów 23 marca. Ostatni krok będzie miał miejsce 3 kwietnia, kiedy strona i aplikacja mobilna coolbet.ca zostaną zamknięte.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL