CT Interactive wprowadza 20 nowych gier na rynek rumuński

Hazard online
Iwo 07/10/2022

Ostatnia aktualizacja: 7 października 2022

Dostawca treści iGaming CT Interactive ogłosił w czwartek, że wprowadził na rynek rumuński 20 nowych gier. Pakiet tytułów slotów został certyfikowany i jest gotowy do wydania z markami kasyn online.

Milena Tsankarska, Head of Business Development EMEA w CT Interactive, powiedziała:

„Od teraz rumuńscy klienci będą mieli przyjemność cieszyć się listą zupełnie nowych gier, które zostały specjalnie wybrane pod kątem ich zainteresowań”.

W komunikacie prasowym firma wyjaśniła, że ​​po „długiej i dokładnej ankiecie” zespół ekspertów „znalazł idealną mieszankę gier dla gustów lokalnych użytkowników”.

Pakiet zawiera 20 Clovers Hot; 20 kogutów; Wielki Joker; Klejnoty Bombaju; szept karatów; owoce chili; Ciemne Lasy; FlufOgony; Świnia Fortuny; Pełen szczęścia; Gorące 7 X2; Pan Szczęścia; Potężny Księżyc; Małpie Siódemki; Władca Księżyca; Wybierz świnię; Ramzes Wielki; Trzy nimfy; Wygraj burzę i czarodzieja zamieć.

„Firma z przyjemnością dostarcza wysokiej jakości produkty swoim partnerom w Rumunii. Będziemy nadal dostarczać profesjonalne i innowacyjne gry naszym obecnym i przyszłym klientom” – dodała Tsankarska.

Zgodnie z planami ekspansji w Europie, na początku tego tygodnia firma ogłosiła nowe partnerstwo z OlyBet. Treści dostawcy gier online będą dostępne dla marek operatora na rynkach krajów bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

Ponadto, zgodnie z ogłoszeniem wydanym na początku tego miesiąca, firma weźmie udział w nadchodzącym G2E Las Vegas, który ma się odbyć w dniach 10-13 października w The Venetian Expo.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL