Czy poker online zostanie zalegalizowany w Północnej Dakocie?

poker

Nowa propozycja może pozwolić Dakocie Północnej na dołączenie w 2022r. do Michigan w legalizacji pokera międzystanowego, wraz z innymi stanami, w których jest to już legalne.

Równoczesna rezolucja Izby Reprezentantów zaproponowana przez Jima Kaspera umożliwiłaby mieszkańcom Północnej Dakoty głosowanie nad zmianą konstytucji stanu, aby zezwolić na legalną grę w pokera online.

Środek, który pozwoliłby na grę w pokera międzystanowego w Północnej Dakocie, wymaga większości głosów, aby uchwalić prawo.

Kasper powiedział Jamestown Sun, że nie był w stanie ocenić poparcia w legislaturze stanowej, ale że proponowany środek był popierany zarówno przez Republikanów, jak i Demokratów.

To po prostu gra, którą lubię. Myślę, że inni też powinni mieć możliwość zagrania w to – powiedział Kasper.

Zakłady sportowe w Północnej Dakocie nadal nie są legalne. Na początku 2019 roku Senat stanowy odrzucił ustawę, która proponowała jej legalizację, głosami: 38 – 7 przeciw.

W 2005 roku Kasper sporządził dwa projekty ustaw, które proponowały legalizację pokera online.

Ustawa została przyjęta przez Izbę, ale została zniesiona przez Senat Stanowy, który był zaniepokojony wyzwaniem, jakie stanowiłoby to dla twierdzenia Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, że poker online jest nielegalny w świetle prawa federalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *