Czy The International 2022 stanie się najdłuższym w historii?

Główny e-sportowy turniej z Dota2 odbędzie się w dniach 15-30 października w Singapurze.
Od 8 do 12 października TI rozpocznie się od “wildcard”, od 15 do 18 października startuje faza grupowa, a od 20 do 30 października będzie trwała dogrywka.

Mecze 20-23 października odbędą się w Suntec Exhibition Complex, natomiast finały 29-30 października zostaną rozegrane na Indoor Stadium. Strona gg.bet będzie uważnie śledzić rozwój sytuacji. Dlatego radzimy wszystkim, którzy interesują się esportem, aby monitorowali świeże wiadomości.

Razem z “wildcard” The International zapewni radosne emocje fanom esportu przez 23 dni i to będzie najdłuższy turniej e-sportowy w historii! W nim po raz pierwszy zagra 30 drużyn. Dokładnie znane są już ekipy, które zdobyły personalne zaproszenie: Fnatic, BOOM Esports, Team Spirit, TSM, Tundra Esports, PSG.LGD, OG, beastcoast, Thunder Awaken, Team Aster, Evil Geniuses oraz Gaimin Gladiators..

Jest jednak całkiem możliwe, że wśród wymienionych tytułów nie ma jeszcze zespołu przyszłych zwycięzców, ponieważ wkrótce się dowiemy o wynikach Kwalifikacji Regionalnych. Kwalifikacje to okazja, aby uczestniczyć w The International i rywalizować o pulę nagród w wysokości niemal $9.500.000. Te drużyny, które wzięły udział w trzeciej rundzie sezonu 2022 Dota Pro Circuit i nie miały wystarczającej liczby punktów DPC, aby otrzymać zaproszenie do głównego turnieju roku, mogą spróbować szczęścia i wygrać swoje miejsce w kwalifikacjach.

Kwalifikacje odbywają się jednocześnie w 6 regionach (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Chiny i Azja Południowo-Wschodnia) i skupiają się na rywalizacji 84 drużyn jednocześnie, po 13-15 drużyn w każdym regionie.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.