Daniel Negreanu w wywiadzie dla CalvinAyre.com

Kanadyjczyk w najnowszym wywiadzie poruszył szeroki zakres tematów.

Daniel Negreanu to nie tylko świetny pokerzysta, ale także osoba, która ma ciekawe opinie na wiele tematów, szczególnie pokerowych. Co prawda swój udział w Main Evencie WSOP 2016 już zakończył, ale dzięki temu znalazł czas na ciekawy wywiad dla portalu CalvinAyre.com. Najciekawsze cytaty znajdziecie poniżej.

O popularności:

,,Pewnego razu pojawiłem się na turnieju i wiele osób chciało zrobić sobie ze mną zdjęcie, więc nie miałem czasu zasiąść do stołu zanim nie ogłoszono ,,Shuffle Up and Deal”. Teraz już jestem do tego przyzwyczajony. Rozmawiałem kiedyś z Shanem Warnem na ten temat i śmialiśmy się, ponieważ on ostatnio został wymieniony wśród pięciu najlepszych krykiecistów w historii. Powiedział mi kilka miłych słów, a ja dałem mu kilka rad odnośnie gry w Dniu 2 Main Eventu.

Swój pierwszy autograf dałem jeszcze zanim myślałem, że będzie to właściwe. Wygrałem turniej Heavenly Hold’em [4. sierpnia 1997- JS] i otrzymałem $19,000. W tamtym czasie nie miałem jeszcze nawet bransoletki WSOP. Jedyne media, które były to magazyn ,,CardPlayer”, wiele razy o mnie wspominali i gdy grałem w kasynie Mirage, to jakiś mężczyzna poprosił mnie o autograf.

Pewnego razu kobieta poprosiła mnie o autograf na dolnej części pleców. Powiedziała, że zrobi sobie na tej podstawie tatuaż, a ja się roześmiałem. Następnego dnia wróciła i pokazała mi ten tatuaż. Później poznałem jej męża, który powiedział do mnie: Daniel, gdy chcę poklepać swoją żonę, muszę oglądać twoje nazwisko”.

Więcej czytaj na: e-playpoker.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *