Dlaczego fani lotto kochają hiszpańskie loterie?

Gry
Marek 13/06/2013

Ostatnia aktualizacja: 13 czerwca 2013

Wielkie szaleństwo w świecie hiszpańskich loterii! La Primitiva osiągnęła rekordową kumulacje, która wynosi aż 40,7 mln euro a nadchodzące Wakacyjne Losowanie Hiszpańskiej Loteria Nacional oferuje kumulację 140 mln euro!

 

Hiszpańskie Loterie Narodowe

Każdy z fanów lotto, ale i nie tylko, choć raz słyszał o loteriach takich jak Loteria Nacional, La Primitiva, Loteria de Navidad bądź Loteria del Ninio. Nie bez powody hiszpańskie gry lotto cieszą się wielką sławą i przyciągają graczy z całego świata – oferują one niesamowite pule nagród oraz bardzo wysokie szanse na wygraną! Wszystkie te loterie są oficjalne i podlegają hiszpańskiemu nadzorowi a zainteresowanie nimi wzrasta z roku na rok!

Hiszpańska Loteria La Primitiva szczyci się długoletnią tradycją i przez lata swojego istnienia wpłaciła już biliony dolarów swoim oddanym graczom. Oferuje ona bardzo wysokie szanse na wygraną a jedyne, co trzeba zrobić to wytypować 6 szczęśliwych numerów lotto. Ponadto, z osobnego bębna losowany jest numer dodatkowy zwany „reintegro”, który umożliwia wypłatę wielu różnych kategorii nagród.

Loteria Nacional również cieszy się długą historią a oferowane przez nią kumulacje wprawiają o szybsze bicie serca! Specjalne Losowania Loteria Nacional są zawsze bardzo ekscytujące i oferują wiele możliwości wygranej. Aby wziąć udział w losowaniu Loteria Nacional należy kupić los na loterię z nadrukowanym numerem seryjnym oraz numerem części oraz kopii. Gracz może kupić pojedynczą część losu bądź cały los, co zwiększa oczywiście szanse wygraną. Jednym ze specjalnych losowań Loteria Nacional jest Specjalne Wakacyjne Losowanie Hiszpańskiej Loterii Narodowej, które tym razem oferuje aż 140 mln euro w nagrodach.

Czytaj całość na: thelotter.com

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL