Dlaczego kasyna są otwarte? Wiceminister zdrowia nie wie

MZ

– Też się nad tym zastanawiam. Prawdopodobnie będzie to zmienione – w ten sposób wiceminister zdrowia Waldemar Kraska w Polsat News odpowiedział na pytanie, dlaczego otwarte są kasyna.

Pytany w „Nowym Dniu z Polsat News”, czy jest za zamknięciem kasyn czy otwarciem innych miejsc, np. siłowni, restauracji, kin i teatrów, Kraska odpowiedział: „jestem reprezentantem ministerstwa zdrowia, każde ograniczenie działalności jest dobrym działaniem, bo tych zakażeń będzie zdecydowanie mniej”.

Na uwagę Joanny Górskiej, czy w takim razie jest za zamykaniem m.in. sklepów, wiceminister stwierdził: „nie aż tak bardzo”. – Wiemy, że gospodarka musi działać. Musimy znaleźć złoty środek między zdrowiem i bezpieczeństwem Polaków, a aktywnością gospodarczą – podkreślił.

Jak dodał, „myślę, że wspólne rozmowy, a takie się toczą z wieloma branżami, spowoduje, że znajdziemy ten złoty środek”.

Według przedstawionego w sobotę przez premiera planu od przyszłej soboty zostaną otwarte sklepy i punkty usługowe w galeriach handlowych; będą działać w najwyższym reżimie sanitarnym.

Całość czytaj na: polsatnews.pl

3 komentarze(y) w “Dlaczego kasyna są otwarte? Wiceminister zdrowia nie wie

  1. Mnie to obojętne czy są otwarte czy nie. Jak ktoś chce sobie kilka groszy wygrać to przecież total casino online cały czas działa. Teraz każdy stawia na wygodę i gra z domu siedząc w kapciach.

    1. no wiesz… lepsze są klasyczne hotspoty, a nie te ulungi od totalizatora, no i nie musisz skanować dowodu, no i jak wiesz że ktoś załadował przed Tobą, to w końcu coś wyjdzie, a nie masz przypisany swój numer i statystyki, żebyś za dużo nie wygrał.

      1. Mnie to nie przeszkadza najważniejsze ze wszystko na legalu i nie robią problemu z kasa to co mi sie nalezy dostaje. A to tak jak w każdym kasynie trzeba mieć troche szczecia wtedy sporo wpada. tu też mam duży wybór gierek w które lubie grać coraz nowe wprowadzaj to też nudą nie wieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *