Dlaczego SiGMA Europa przeniesiona na luty 2021?

Ze względu na nieprzewidziane wydarzenia związane z globalnym kryzysem zdrowotnym i zgodnie z radą władz zdrowotnych Malty, SiGMA przeniesie swoje listopadowe wydarzenie na 16-18 lutego 2021 r.

Europa pozostaje wiodącym rynkiem dla iGaming, dzięki czemu jest to idealny program otwierający gry na 2021 rok, oprócz koncertów inauguracyjnych w Azji w maju 2021 i obu Amerykach we wrześniu 2021. Oto trzy powody, dla których SiGMA jest Światowym Festiwalem iGaming:

1. WYSTĘPUJĄCE TRENDY: Zawsze wierzyliśmy, że SiGMA musi obejmować wszystkie trzy branże – podmioty stowarzyszone, operatorów i dostawców. Na przykład dzisiejszy super-afiliant szybko staje się operatorem dzięki niższym barierom wejścia.

2. POCHODZENIE HUBÓW: SiGMA znajduje się w dwóch hubach iGaming – na Malcie, centrum gier w Europie i Manili, niekwestionowanym hubie w Azji. Dzięki MGA na Malcie i PAGCOR na Filipinach solidne ramy regulacyjne umożliwiły setkom firm hazardowych założenie biur i legalną działalność w obu jurysdykcjach.

3. WSPÓLNE TECHNOLOGIE : Łączymy dwa duże targi – SiGMA i AIBC – pod jednym dachem, przesuwając granice między dwoma pionami, aby uczyć się i czerpać korzyści z siebie nawzajem. Spodziewaj się, że główni prelegenci i innowacje w dziedzinie Blockchain, AI, Big Data, Quantum Computing, IoT i FinTech oświecą nas o przyszłości.

Dołącz do nas podczas 7. edycji SiGMA w MFCC – Malta Fairs & Conventions Center i dowiedz się, jak możesz skorzystać z bycia delegatem, sponsorem, wystawcą lub głównym mówcą.

Skontaktuj się z Sophie, aby uzyskać więcej informacji o SiGMA Europe Malta. Skontaktuj się z Hamzą, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach sponsorowania.

Witamy w SiGMA. Witamy na Światowym Festiwalu iGaming.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *