Dostawca B2B gier na żywo TVBET rozszerza swoją obecność w Polsce.

Innowacyjny dostawca połączył się teraz z polskim bukmacherem Fuksiarzem, a dwie popularne gry na żywo są już dostępne na stronie bukmachera, aby gracze mogli się nimi cieszyć.

TVBET jest zaangażowany w swoją strategię ekspansji na globalny rynek iGaming. Dostawca zawarł korzystne dla obu stron partnerstwo ze znaną polską firmą Fuksiarz, której główną ofertą są zakłady sportowe na żywo. Ale dzięki nowej współpracy klienci Fuksiarza mogą teraz oddać się loterii i grom karcianym, które oferuje TVBET. Dwie gry, a mianowicie PokerBet i 21Bet, są obecnie na żywo i dostępne dla klientów Fuksiarz.

● PokerBet: popularna gra online dla bukmacherów oparta na dobrze znanych zasadach pokera Texas Hold’em. Podczas gry jest pięć rund, w których gracze mogą stawiać zakłady: Initial Bet, Pre-flop, Flop, Turn i River.
● 21Bet (lub Black Jack): Jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Atrakcją tej gry jest prostota zasad. Dwóch warunkowych graczy musi zdobyć punkty najbliższe 21, tak jak w zwykłym Blackjacku.

Tradycyjnie wszystkie treści TVBET są nadawane na całym świecie z jednego miejsca, nowoczesnego studia TVBET zlokalizowanego w Warszawie. Warto zaznaczyć, że przytłaczająca większość pracowników, czyli prezenterów telewizyjnych czy personel techniczny, to Polacy. W efekcie TVBET wierzy, że klienci Fuksiarza będą jeszcze bardziej lojalni wobec produktu.

Radosław Baran, COO w Fuksiarz.pl:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z TVBET. Ich produkty są dobrze rozpoznawane w branży. TVBET jest doceniana za dostarczanie wysokiej jakości treści transmitowanych na żywo, które cieszą się dużym zainteresowaniem graczy. W Fuksiarz.pl skupiamy się na zapewnieniu użytkownikom jak najlepszej oferty, a dodanie produktów TVBET do naszej platformy urozmaica nasze portfolio i poprawia komfort użytkowania. ”

Prezes TVBET Peter Korpusenko stwierdził:

„Polski rynek iGaming jest nam znany i mamy już wiele partnerstw w regionie. I cieszymy się, że możemy tu nawiązywać coraz więcej partnerstw i umacniać naszą pozycję w regionie. Wierzymy, że współpraca z Fuksiarz pomoże nam osiągnąć nasze cele, będzie produktywny i owocny dla obu stron ”.

Partnerstwo z TVBET pozwoli bukmacherowi zdywersyfikować swoje portfolio i przyciągnąć strumień nowych klientów zainteresowanych obstawianiem gier na żywo. Dla TVBET jest to kolejny krok w kierunku poszerzenia swoich granic

O TVBET
TVBET to wiodący na świecie dostawca gier na żywo, oferujący w pełni konfigurowalną integrację gier dla bukmacherów i kasyn, aby wspierać ich wzrost i rozwój na konkurencyjnym rynku. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2016 r. Głównym pomysłem TVBET jest tworzenie i utrzymywanie aktualnych treści z najwyższej półki dla partnerów, którzy dosłownie „przykleją” dowolny odtwarzacz do ekranu komputera, telewizora lub smartfona. Załoga operatorów TVBET pilnie zajmuje się aspektem technicznym, aby uzyskać wysokiej jakości «obraz» i dźwięk nadawania. Jednocześnie uroczy gospodarze sprawiają, że każdy gracz jest zainteresowany kontynuowaniem gry jak najdłużej. Produkty TVBET są certyfikowane przez GLI, co potwierdza losowość wyników. Obecnie wielokrotnie nagradzany dostawca obsługuje 12 unikalnych gier na żywo dostępnych na całym świecie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *