Dozór za zniszczenie automatów do gier

O policyjnym dozorze zdecydował prokurator wobec trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzieże z włamaniem do automatów do gier oraz ich zniszczenie. W ramach zastosowanego środka zapobiegawczego sprawcy, będą musieli teraz pięć razy w tygodniu meldować się w kisielickim posterunku policji. Za samą kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wczoraj na wniosek kisielickich policjantów, prokurator zdecydował o zastosowaniu dozoru policji wobec trzech mężczyzn z Kisielic. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 23-32 lat, którzy podejrzani są o kradzieże z włamaniem do automatów do gier oraz ich zniszczenie. Decyzją prokuratora pięć razy w tygodniu będą musieli meldować się w kisielickim posterunku policji.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek na terenie Kisielic. Mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu, po uprzednim rozbiciu siekierą obudowy dwóch automatów dostali się do wnętrza maszyny skąd ukradli pieniądze.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem do automatów do gier oraz ich zniszczenie. Mężczyźni złożyli wyjaśnienia w tej sprawie. Za samo przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.