Dragons of Fortune od Synot Games

Gry
Iwo 17/05/2018

Ostatnia aktualizacja: 29 kwietnia 2024

Synot Games wprowadza graczy w swój fantastyczny epos, Dragons of Fortune, zawierający pięć smoków z pięcioma charakterystycznymi mocami, których używają do rządzenia swoimi królestwami i ukrywania sekretnych skarbów. Tylko najodważniejszy i najpotężniejszy z serc może użyć smoczego pierścienia i wezwać pomoc.

Po wejściu do krainy smoków gracze czekają na trzy symbole bonusowe, które wyzwalają Free Spins, które przynoszą wiele nagród. Gracze wybierają funkcję Wolnego Zakrętu i wchodzą do królestwa z wybranym smokiem, aby uwolnić jego moc. Wszystkie wygrane z zastępowaniem Dzików podczas darmowych spinów są hojnie pomnożone.

„To jest nasza najbardziej skomplikowana gra, jeśli chodzi o funkcje. Najdłużej trwało również opracowanie. Jesteśmy szczególnie dumni z pięciu różnych ustawień gry bonusowej dla różnych smoków i ich królestw, a także z faktycznych cech jego zmienności i złożoności. Zapewnia imponujące wrażenia audiowizualne i sprawi, że gracz będzie ciekawy, co przyniesie następny spin”

– wyjaśnił Ivan Kodaj, dyrektor wykonawczy gry SYNOT

 

Chcesz spróbować się w tej grze, kliknij TUTAJ

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

E-PLAY.PL