Drakońskie kary nie wszystkich odstraszają

automaty do gier

Choć za działalność związaną z grami na automatach grożą drakońskie kary, a służby celno-skarbowe chwalą się rozbiciem kolejnych jaskiń nielegalnego hazardu, proceder nadal kwitnie.

Na przestrzeni ostatnich tygodni do redakcji [ostrowiecka.pl] docierały sygnały o miejscach, gdzie mogą ewentualnie znajdować się nielegalne automaty. Ostrowczanie po tym, jak wskazali [ostrowiecka.pl] obiekt na os. Ogrody, teraz mówią o podobnych miejscach na osiedlu Rosochy w sąsiedztwie jednego z supermarketów, czy w samym centrum miasta.

Takich miejsc na terenie Ostrowca jest kilka, nawet jak jedna z lokalizacji jest chwilowo zamknięta, to można skorzystać z innej, nie ma z tym najmniejszego problemu – mówi [ostrowiecka.pl] rozmówca pragnący zachować anonimowość.

Na ile więc skuteczne są działania służb celno- skarbowych, które przytaczają dane o zamknięciu miejsc nielegalnego hazardu?

Ilość zajętych automatów w Ostrowcu Świętokrzyskim w 2018 roku zamknęła się liczbą 21 sztuk- mówi Joanna Kępa z Izby Administracji Skarbowej w Kielcach. W tym w czterech miejscach działalność zlikwidowano na stałe tzn. w tych punktach ponownie nie wstawiono automatów do nielegalnych gier hazardowych.

Jak się dowiaduje [ostrowiecka.pl], ilość zajętych automatów na terenie woj. Świętokrzyskiego w 2018 roku zamknęła się liczbą łącznie – 270 szt.

Całość czytaj na: ostrowiecka.pl

11 thoughts on “Drakońskie kary nie wszystkich odstraszają

  1. Witam jak można się skontaktować z tym nowym sprzętem ? bo już mamy dość tych tabletów i monitorów itp… futura za słabe warunki. a rynek czeka?

    1. kary to będą za 2-3 lata jak się futura zmyje tak jak to jest obecnie z 12-stkami tylko nikt nie zdaje sobie sprawy ze pożniej każdy zostanie sam bo reszta umyje ręce i nikt o niego nie zadba tak jak to jest obecnie, dwa lata weszła ustawa w życie a spawy nie pozamykane i kary się sypią a te są po 12 a gdzie jak będzie po 100, teraz wszystko legalne a pózniej będzie płacz i lament i wszyscy zostaną sami przed siebie, operatorzy jeżdzą opowiadają bajki a pózniej będzie wszystko im przypisane bo to oni będą organizatorami bo to oni przywiezli ustawili dbali i rozliczali. Jest juz legalny produkt który wchodzi w życie wystarczy dobrze poszukać 100 % legalny i nie do ruszenia

        1. bo to jest produkt narazie dla swoich operatorów w marcu już będzie wszędzie w kazdy lokalu i na dobrych warunkach i legalne i bezpieczne bez opowiadania ze to legalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.