E-FUN laureatem Orłów Rozrywki 2019

Nagrody i wyróżnienia
Marek 12/04/2019

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2024

E-FUN to firma software’owa, specjalizująca się w tworzeniu gier slotowych, przeznaczonych dla największych, światowych kasyn oraz operatorów platform gier online. Nasza spółka, wraz z Promatic – dostawcą produktów i rozwiązań systemowych, współtworzy Promatic Group, oferując kompleksowe portfolio dla branży gamingowej.

Pierwszy kwartał bieżącego roku był dla nas szczególnie pomyślny. Jako Promatic Group osiągnęliśmy zamierzony cel podczas targów ICE Totally Gaming 2019, z sukcesem prezentując premierowe produkcje, zyskując nowych partnerów biznesowych oraz liczne propozycje współpracy. Zespół programistów e-Fun współtworzył projekt Promatic Games oraz superprodukcje: „Pudzianator” i „Husaria”. Nasze produkty cieszyły się ogromnym powodzeniem także w trakcie hiszpańskich targów FeriaInternacional del Juego w Madrycie, podczas których otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii odnośnie innowacyjności oraz technologii, zastosowanych w naszych grach i oprogramowaniu.

Każdy, nawet najdrobniejszy sukces dodaje nam energii do działania i motywuje do dalszego rozwoju. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy obszary działania. Nieustannie rozwijamy nasz zespół oraz bierzemy udział w nowych projektach.

Ogromnie cieszy nas fakt, że ciężka praca oraz upór w dążeniu do postawionych sobie celów został zauważony. Otrzymaliśmy wyróżnienie Laureata w tegorocznej edycji plebiscytu Orłów Rozrywki – programie, który został stworzony, by wyróżnić najlepsze firmy na rynku.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który przyczynił się do tego, że E-FUN, mała firma z Jeleniej Góry, ciągle poszerza swój zasięg w skali lokalnej i międzynarodowej. Mamy nadzieję, że najnowszy projekt, nad którym aktualnie pracujemy, także pozytywnie zaskoczy naszych użytkowników. Zachęcamy do obserwowania profili Promatic Group w mediach społecznościowych, poprzez które już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

grzegorzo

13:08
13/04/2019

A co to za konkurs Orły Rozrywki? W sieci widzę nagrody w marcu, ale za samo "Orły 2019" i nie ma tam e-Funa. Czy to coś jak Laur Konsumenta, który można sobie wykupić za 11 000 zł?
E-PLAY.PL