EGT Interactive zmienia swoją obecność w ICE London w salon networkingowy

EGT Interactive, globalny dostawca produktów i usług dla rynku kasyn online, ogłosił, że jego udział w ICE London 2022 zmieni się z tradycyjnej powierzchni wystawienniczej na salon sieciowy.

Firma, która jest w trakcie rebrandingu na Amusnet Interactive, dołączy do targów w ExCeL London w dniach 12-14 kwietnia za pośrednictwem nowoczesnej przestrzeni spotkań z wyznaczonymi salami spotkań, w których zespół biznesowy będzie mógł spotkać się z partnerami i delegatami.

Będąc długoletnim partnerem Clarion Gaming, EGT Interactive będzie nadal wspierać wydarzenia związane z podpisami.

„Pomimo skomplikowanych warunków, sytuacji na Ukrainie, ograniczeń COVID i niekorzystnych terminów, zespoły biznesowe dołożą wszelkich starań, aby być obecnym i spotkać się ze swoimi partnerami” – stwierdził bułgarski dostawca w komunikacie prasowym.

Irina Rusimova, Chief Business Development Officer w EGT Interactive, skomentowała:

„ICE London to niezwykle cenne wydarzenie w branży iGaming. Pomimo tego, że nie zrobimy świątecznej prezentacji w sposób, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, cieszymy się, że możemy w niej uczestniczyć. Przyjdź do naszego obszaru sieciowego (N15-160), aby zaprezentować nasze rozrywkowe produkty i podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej nowej nazwy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.