Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2019
Ekstraklasa S.A. formalnie rozpoczyna etap sprzedaży audiowizualnych praw bukmacherskich na lata 2019/20 i 2020/21. Ich komercjalizacja to wspólny projekt spółki ligowej i platformy nc+, głównego nadawcy telewizyjnego Ekstraklasy od 1995 roku. W pierwszej kolejności do złożenia ofert zostaną zaproszone licencjonowane firmy bukmacherskie działające na polskim rynku.
"Na zręcznościowe to one nie wyglądają :)) w nich pewnie występuje tylko wyłącznie przypadek."
"19 lat dziewczyna i już ma taki problem z prawem. Szkoda"
"Tak samo co z innymi wynalazkami jak Skill Test, Quizomat, forexy itp. Wszystko miało być nie do ruszenia z papierami i co? I d.pa. Tylko ludzie zarzuty mają."
"Logic games… gry logiczne… a pamiętacie futury? Coś cisza na portalu a niedawno takie zachęcające komentarze były. Co z tym gościem poszukiwanym z Krakowa?"
"Witam. Ci wszyscy, którzy chwalą się rzekomymi wygranymi pokażcie potwierdzenia przelewów z numerem konta Lotto albo zaświadczenia o wygranej wydane przez Lotto. Zasłońcie swoje dane."