Elbląscy celnicy na tropie

Ostatnia aktualizacja: 27 stycznia 2012

Funkcjonariusze Sekcji Kontroli Gier Hazardowych Urzędu Celnego w Elblągu przeprowadzili w miniony wtorek 24.01 w jednym z barów w okolicach Działdowa kontrolę w zakresie urządzania i prowadzenia gier na automatach.

Odnalezienie lokalu nie było trudne, bowiem właściciel reklamował go na ustawionym przy drodze banerze reklamowym. Celnicy przybyli na miejsce w momencie kiedy na dwóch z czterech ustawionych tam automatów odbywała się gra.

Jak często bywa podczas tego typu kontroli, dowodem na niezgodną z przepisami działalność automatów był zeszyt, który wpadł w ręce celników. Obsługa lokalu wpisywała tam sumy jakie wypłacane były poszczególnym graczom. Celnicy przeprowadzili ponadto symulację gry na urządzeniach, która potwierdziła ich przypuszczenia. W związku z tym wszystkie cztery automaty zostały zabezpieczone i przewiezione do magazynu Urzędu Celnego w Elblągu.

Anna Hatała-Wanat, Izba Celna w Elblągu

O Autorze

3 odpowiedzi do “Elbląscy celnicy na tropie

  1. Popieram celników – trzeba zakazać hazardu, wódki, papierosów , internetu. Trzeba spowodować , aby ludzie nie nadużywali leków i nie wizytowali zbyt często lekarzy – wtedy będą bardziej zdrowi. Trzeba zakazać wszystkich szkodliwych form pseudoaktywności Polaków – powinni tylko słuchać bogatych w cenną treść wypowiedzi czołowych polityków. Wypowiedzi ludzi prawicy i lewicy – wszyscy oni mają coś do powiedzenia… nawet Antoniego, bo też jest to człowiek inteligentny i próbuje wyjaśnić największą zagadkę ostatnich lat – co mocniejsze – brzoza, czy cienka blacha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

E-PLAY.PL