Elbląscy celnicy na tropie

Automaty
Marek 27/01/2012

Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2024

Funkcjonariusze Sekcji Kontroli Gier Hazardowych Urzędu Celnego w Elblągu przeprowadzili w miniony wtorek 24.01 w jednym z barów w okolicach Działdowa kontrolę w zakresie urządzania i prowadzenia gier na automatach.

Odnalezienie lokalu nie było trudne, bowiem właściciel reklamował go na ustawionym przy drodze banerze reklamowym. Celnicy przybyli na miejsce w momencie kiedy na dwóch z czterech ustawionych tam automatów odbywała się gra.

Jak często bywa podczas tego typu kontroli, dowodem na niezgodną z przepisami działalność automatów był zeszyt, który wpadł w ręce celników. Obsługa lokalu wpisywała tam sumy jakie wypłacane były poszczególnym graczom. Celnicy przeprowadzili ponadto symulację gry na urządzeniach, która potwierdziła ich przypuszczenia. W związku z tym wszystkie cztery automaty zostały zabezpieczone i przewiezione do magazynu Urzędu Celnego w Elblągu.

Anna Hatała-Wanat, Izba Celna w Elblągu

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

były operator

18:36
28/01/2012

I co panie donaldu i spółka okazuje się że zapotrzebowanie na taką usługę jest ?! I będzie.

były operator

18:40
28/01/2012

"Szkoda" tylko że do budżetu nic z tego nie trafi.

kazik

08:22
30/01/2012

Popieram celników - trzeba zakazać hazardu, wódki, papierosów , internetu. Trzeba spowodować , aby ludzie nie nadużywali leków i nie wizytowali zbyt często lekarzy - wtedy będą bardziej zdrowi. Trzeba zakazać wszystkich szkodliwych form pseudoaktywności Polaków - powinni tylko słuchać bogatych w cenną treść wypowiedzi czołowych polityków. Wypowiedzi ludzi prawicy i lewicy - wszyscy oni mają coś do powiedzenia... nawet Antoniego, bo też jest to człowiek inteligentny i próbuje wyjaśnić największą zagadkę ostatnich lat - co mocniejsze - brzoza, czy cienka blacha.
E-PLAY.PL