Endorphina łączy siły z SuprNation!

Endorphina nie zwalnia tempa, ponieważ właśnie nawiązała współpracę z wysoce innowacyjną firmą iGaming – SuprNation. Partnerstwo do tego stopnia może przynieść tylko korzyści, ponieważ SuprNation jest wielokrotnie nagradzanym operatorem, a Endorphina jest wiodącym graczem w tworzeniu automatów online.

Endorphina wkrótce będzie mogła oferować swoje najlepsze gry odbiorcom SuprNation, a SuprNation będzie mógł poszerzyć swoje portfolio i zacząć prezentować klasyki Endorphiny.

Rashad Karimov, kierownik sprzedaży w firmie Endorphina, dzieli się kilkoma słowami na temat nowego partnerstwa:

„Cieszę się, że nasze nowe i najlepsze gry, takie jak Hell Hot 100, Cyber ​​Wolf i Dynamite Miner, będą dostępne dla graczy marek SuprNation : Voodoodreams, Duelz i Nyspins. Oczekujemy dobrych wyników.

Rasmus Hammar, kierownik kasyna w SuprNation, również komentuje:

„Jako innowacyjna, kreatywna i doświadczona w obsłudze firma iGamingowa, staramy się dostarczać naszym graczom tylko to, co najlepsze. będzie dobrze dopasowany do gustu naszych zawodników. Z niecierpliwością czekamy na długoletnią, owocną współpracę z Endorphiną.”

O Endorphina
Endorphina to wiodący dostawca gier slotowych online B2B z portfolio ponad 100 modnych gier. Ich dbałość o szczegóły, niezawodna matematyka i profesjonalna obsługa klienta sprawiają, że są pierwszym wyborem każdego zwycięzcy.
O SuprNation
SuprNation to firma technologiczna założona w 2015 roku, aby służyć jako dom dla jednych z najbardziej kompetentnych i kreatywnych ludzi w branży iGaming. Nasz pierwszy produkt został wprowadzony na rynek latem 2016 roku, kasyno zdeterminowane, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia z gry niż to, co jest obecnie dostępne. Najwyższy czas, aby ktoś przyszedł i wstrząsnął tą branżą. SuprNation planuje być tym kimś.

O Autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.