Endorphina wchodzi na rynek grecki ze swoim portfolio gier

Greccy gracze mogą teraz kręcić się w swoich ulubionych grach Endorphina, takich jak 2021 Hit Slot, Minotaurus, Hell Hot 40, Solar Eclipse, Magnum Opus, cała seria Lucky Streak i wiele więcej

Endorphina, wiodący dostawca gier slotowych online B2B z siedzibą w Pradze, właśnie ogłosił, że ich gry są teraz licencjonowane i dostępne w Grecji. Pełna lista urzekających gier Endorphina z certyfikatem Grecji jest również dostępna na stronie internetowej. Jak wspomina Endorphina, uwielbiają wchodzić na nowe rynki i nadal dostarczać swoje najlepsze automaty do gier graczom na całym świecie.

Jan Urbanec, dyrektor generalny Endorphiny, wspomina kilka słów na temat nowej aktualizacji:

„Zespół Endorphiny nadal bije rekordy w tym roku, wchodząc na wiele nowych rynków regulowanych w ciągu jednego kwartału! Od teraz gracze i operatorzy w Grecji będą mogli cieszyć się grami Endorphina. W biurze Endorphiny wkrótce będziemy świętować naszą obecność na tym nowym rynku”.

Zdenek Llosa, starszy kierownik sprzedaży w firmie Endorphina, również mówi:

„W firmie Endorphina jesteśmy w sercu gawędziarzami i staramy się budować dziedzictwo gier na każdym nowym rynku, na który planujemy wejść. Grecja nie jest wyjątkiem i starannie wybraliśmy tytuły premium z naszego zróżnicowanego portfolio na tak atrakcyjny rynek. Jesteśmy bardzo podekscytowani, widząc ich na żywo w ciągu najbliższych kilku tygodni!”

Endorphina wprowadzi do ICE London swoje doświadczenie AI nowej generacji

Z innych nowości Endorphina będzie obecna na ICE London 2022. To największe globalne spotkanie operatorów gier w Europie, które odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w ExCel

Jak co roku firma wygłosi prezent, aby zaprezentować swoje nowości. Przez te trzy dni liderzy iGaming będą także dzielić się i omawiać tematy, które doprowadzą całą branżę do sukcesu.

Zespół Endorphina ma wszystko gotowe na przyjęcie gości na stoisku N6-320. Wśród jego członków, którzy już zarezerwowali swoje agendy, są Zdenek Llosa (Senior Sales Manager), Jan Urbanec (CEO), Phil Korinek (CMO), Rashad Karimov (Kierownik Sprzedaży) i Connor Donohoe (Kierownik Sprzedaży).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.